Nowy dyrektor Galerii Malta w Poznaniu

Lech Polański objął stanowisko dyrektora Galerii Malta. Poznańskim centrum kieruje od 1 października tego roku.

Galeria Malta, od czasu zmiany właściciela w lipcu tego roku, przechodzi kolejne pozytywne zmiany. Ważnym etapem dla centrum jest objęcie funkcji dyrektora przez Lecha Polańskiego.

Lech Polański, swoją przygodę z Galerią Maltą rozpoczął prawie 10 lat temu, w momencie otwarcia centrum, obejmując stanowisko managera największego sklepu elektronicznego w Galerii. W kolejnych latach, zdobywał doświadczenie w zarządzaniu centrami handlowymi w Poznaniu, m.in. Galerią Panorama (zarządzaną przez BSC Real Estate Advisors), a w ostatnim roku również Galerią Pestka (zarządzaną przez Multi Mall Management).

– Galeria Malta to wyjątkowe centrum na handlowej mapie Poznania, które już od wielu lat posiada grono swoich lojalnych klientów. To im, ale także wszystkim mieszkańcom miasta, chcemy dostarczyć wyjątkowych, nie tylko zakupowych wrażeń – mówi Lech Polański, dyrektor Galerii Malta w Poznaniu. – W dzisiejszym świecie centra handlowe są nie tylko miejscem zakupów, ale pełnią też funkcję rozrywkową. To tutaj klienci chcą spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, zjeść posiłek, napić się dobrej kawy, pójść do kina, na squasha czy siłownię. I Malta jest takim właśnie miejscem. Co więcej, będzie nim jeszcze bardziej i to nie tylko, dzięki swojej wspaniałej lokalizacji z widokiem na Jezioro Maltańskie, ale także działaniom, realizowanym w centrum. Już teraz zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w naszej Jesiennej Loterii. Do wygrania jest atrakcyjny sprzęt elektroniczny oraz karty podarunkowe do Galerii Malta. Ruszamy 8 października – dodaje Lech Polański.

Kolejne zmiany w Galerii Malta

Objęcie stanowiska przez nowego dyrektora to niejedyna zmiana w Galerii Malta. W ostatnim czasie przedłużona została umowa najmu ze sklepem Smyk. Otwarty został również największy w Poznaniu sklep marki CCC. Zintensyfikowane zostały także działania marketingowe centrum, które obejmują nie tylko eventy dla rodzin z dziećmi, czy zbliżającą się Jesienną Loterię, ale także mniejsze cykliczne aktywności, jak spotkania z podróżnikami, warsztaty DIY, czy planowaną na najbliższy weekend (6-7 października), największą w Wielkopolsce, Wielką Giełdę Winyli.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu. Na 54 tys. mkw. powierzchni handlowej gromadzi 156 sklepów i punktów usługowych wielu światowych i lokalnych marek, z segmentu mid-mass market i premium. Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki i klub fitness.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl