CH Osowa pozyskało 2 nowych najemców

W Centrum Handlowym Osowa pojawiła się drogeria Hebe oraz punkt usługowy CUK Ubezpieczenia.

– Dbamy o to, by oferta naszego Centrum była jak najbardziej różnorodna i kompleksowa. Nowi najemcy, którzy pojawili się w naszym Centrum we wrześniu, na pewno urozmaicą zakupy naszym klientom – mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Hebe i CUK najemcami CH Osowa

Hebe, która pojawiła się w CH Osowa z końcem września, to nowoczesna drogeria, w której klienci znajdą starannie wyselekcjonowany asortyment w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W Hebe zakupić można produkty z kategorii zdrowia, piękna i pielęgnacji. Miłośniczki kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i paznokci, perfumy, dermokosmetyki, kosmetyki profesjonalne, stosowane w salonach kosmetycznych i SPA oraz produkty koreańskie. Asortyment drogerii Hebe obejmuje szeroką gamę marek z całego świata, dostępnych na wyłączność, m.in. Gosh, Lomi Lomi, Benton, Bandi, Sanctuary Spa, Desigual czy Sesamis. Obecność Hebe w CH Osowa znacznie urozmaiciła ofertę Centrum w segmencie zdrowia i urody.

W Osowej pojawił się także nowy punkt usługowy – multiagencja ubezpieczeniowa CUK Ubezpieczenia. Firma już od 17 lat zajmuje się doradztwem w zakresie ubezpieczeń; w swojej ofercie ma produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. CUK Ubezpieczenia to sieć ponad 300 placówek zlokalizowanych w miastach w całej Polsce.

APSYS zarządcą CH Osowa

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Zarządcą CH Osowa jest APSYS, który jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl