Acteeum sfinalizowało szereg umów dla Galerii Andrychów na SCF 2018

Najnowszy projekt Acteeum – centrum handlowe Galeria Andrychów – okazał się hitem zakończonych właśnie targów Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference. Spośród wszystkich prezentowanych przez Acteeum obiektów, to właśnie andrychowska galeria handlowa przyciągnęła najwięcej uwagi potencjalnych najemców. To nowopowstające centrum handlowe o powierzchni 26 tys. mkw, już w drugiej połowie 2019 zaoferuje w świetnej lokalizacji Andrychowa ok. 40 sklepów, market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych.

Zakończone targi Shopping Center Forum były niezwykle intensywnym oraz owocnym wydarzeniem dla Acteeum. W czasie jego trwania stoisko Acteeum przyciągnęło ogromne zainteresowanie odwiedzających. Uwaga gości w szczególności skierowana była na najnowszy projekt andrychowskiej galerii handlowej. Zespół Acteeum przeprowadził wiele spotkań i rozmów – zarówno z potencjalnymi najemcami jak i partnerami. W rezultacie dokonanych zostało wiele ważnych postanowień oraz sfinalizowano szereg umów, w szczególności dotyczących udostępnionej do komercjalizacji Galerii Andrychów.

Najemcy zainteresowani projektami Acteeum

Duże zainteresowanie gości wzbudzał także będący już w trakcie realizacji projekt chełmskiej galerii handlowej Acteeum. Galeria Chełm, oferująca 55 lokali handlowych na powierzchni 17,5 tys. mkw. nieprzerwanie potwierdza są niezwykłą atrakcyjność, czego dowodem jest finalizowany już proces komercjalizacji i wielu chętnych najemców na ostatnie już dostępne przestrzenie handlowe w tym obiekcie.

– W tym roku – kolejnym już naszej obecności na targach SCF – gościliśmy na naszym stoisku wielu najemców zainteresowanych najnowszymi projektami Acteeum – w Chełmie oraz Andrychowie. Wyjątkowym, przekraczającym nasze oczekiwania zainteresowaniem cieszył się nasz najnowszy andrychowski projekt – mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Acteeum Central Europe. – Owocem tego intensywnego wydarzenia będzie zarówno znacząca liczba kontraktów najmu w naszych aktualnych projektach jak i współpraca w ramach kolejnych projektów, będących obecnie w fazie przygotowań – dodaje Tomasz Szewczyk.

Galeria Andrychów będzie nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowym o pow. ok. 26 tys. mkw. Zaoferuje ok. 40 sklepów różnorodnych marek, market budowlany oraz 650 miejsc parkingowych. Andrychowskie centrum handlowe zapewni płynne skomunikowanie oraz wyjątkową lokalizację, na jedynej w mieście i regionie tej wielkości działce z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowe obiekty handlowe. Otwarcie Galerii Andrychów planowane jest na drugą połowę 2019 roku.

Acteeum Group

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi i firmami rodzinnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Acteeum było wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference organizowanego przez Evigo.com – wydawcę miesięcznika Shopping Center Poland Magazine i portalu Retailnet.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.