Nowy najemca w Parku Galaktyka we Wrocławiu

Park handlowy Galaktyka

Marka Hendi, oferująca profesjonalny sprzęt gastronomiczny, wynajęła ponad 500 mkw. w Parku Galaktyka, obiekcie zlokalizowanym w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, oferującym powierzchnie handlowo – biurowe. Wśród najemców Galaktyki znajdują się m.in. klub fitness sieci Fitness24Seven i Grupa OpsTalent.

Hendi Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Hendi zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii w całej Europie, między innymi w Grecji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Austrii czy Holandii.  W Polsce działają obecnie 4 sklepy stacjonarne firmy, a lokal w Parku Galaktyka będzie 5. placówką. Hendi oferuje ponad 3 tys. artykułów dostępnych od ręki. Klienci to nie tylko odbiorcy instytucjonalni, sektor HoReCa–hotele, restauracje, catering ale również indywidualni pasjonaci gotowania.

Lokalizacja N-Parku Galaktyka

– Park Galaktyka ze względu na swoją lokalizację jest nie tylko doskonałym miejscem na wygodne zakupy, ale także na działalność biurową czy specjalistyczne serwisy. Ulica Ślężna to jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, która zapewnia świetny dojazd z różnych części miasta, w tym ze ścisłego centrum jak i z południa Wrocławia – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo.

– Powierzchnia komercyjna Galaktyki jest tak zaprojektowana, aby ją łatwo zaadaptować na różne potrzeby biznesowe. Prace aranżacyjne w lokalu Hendi już się rozpoczęły, a jego otwarcie planowane jest na grudzień tego roku. Do dyspozycji klientów i najemców jest wygodny parking przed budynkiem. Obiekt charakteryzuje także dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej z przystankami bezpośrednio przed Galaktyką – dodaje Dorota Beltrani.

Ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu w Parku Galaktyka

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma Napollo. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Firma rozwija koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. Format obecnie realizowanych parków handlowych pod marką N-Park zastąpił wcześniej wprowadzone przez firmę na rynek Centra Zakupów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY