Kolejny najemca modowy wchodzi do Tkalni

Kolejna znana marka odzieżowa poszerzy ofertę fashion centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach. Inwestor właśnie podpisał umowę najmu z siecią Diverse. Otwarcie obiektu zaplanowano na I połowę 2019 roku.

Diverse działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Oferuje odzież dla młodzieży. To polska marka, dynamicznie rozwijająca się na rynku odzieżowym – posiada 339 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Jesteśmy przekonani, że Diverse do Tkalni przyciągnie wielu klientów

– Zdecydowaliśmy się na wybór centrum Tkalnia ze względu na doskonałą lokalizację – w sercu miasta, z rozbudowanym konceptem rekreacyjno-rozrywkowym. Dodatkowym atutem jest architektura obiektu utrzymana w industrialnej tonacji z uwzględnieniem historii miejsca. Jesteśmy przekonani, że obecność Diverse w Tkalni przyciągnie do obiektu wielu klientów – w naszej ofercie inspirujemy się aktualnymi trendami i wychodzimy naprzeciw potrzebom modowym młodych, aktywnych ludzi – komentuje Alicja Dąbek, Leasing Manager Etos SA.

Centrum handlowo – rozrywkowe Tkalnia to obiekt o wielkości 12 tys. mkw. powierzchni najmu, który powstanie na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche-Ender. Przyszli klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepów takich jak m.in. Reserved, House, Sinsay, Smyk, Empik, Hebe, Media Expert, Play, CCC, Martes Sport i Pepco. W Tkalni znajdzie się również pierwszy w mieście multipleks kinowy pod szyldem Helios. Integralną częścią obiektu będzie pasaż spełniający funkcję rynku miejskiego, gdzie przewidziano miejsce również dla lokalnych przedsiębiorców. Obiekt dodatkowo zostanie połączony z polem golfowym A&A, a w budowie są już kolejne atrakcje – całoroczne Nowe Centrum Golfa wraz z grotą solną i tężnią z solanką oraz strzelnica sportowo-rekreacyjna.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy z kolejną, rozpoznawalną marką z segmentu fashion. Oferta modowa jest wciąż priorytetem dla konsumentów a duże sieci są filarem każdego centrum handlowego. Już niebawem będziemy mogli poinformować o kolejnych brandach, które poszerzą tenant mix Centrum Tkalnia – obecnie prowadzimy rozmowy, które dotyczą ostatnich wolnych powierzchni w obiekcie – mówi Paweł Bartosiak, odpowiedzialny za komercjalizację centrum z firmy BOIG Property Consulting.

14 tys. mkw. powierzchni handlowej w Tkalni

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia będzie częścią miejskiego pasażu łączącego Park Słowackiego z bulwarami i polem golfowym A&A Arkadia. W obiekcie znajdzie się około 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada firma The Blue Ocean Investment Group.

Projekt Tkalni powstał w pracowni architektonicznej MAAi, pod kierunkiem Marka Arciszewskiego. Pieczę nad realizacją inwestycji pełni Trebbi Polska. Otwarcie obiektu zaplanowano na przełom 2018/2019 r.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.