180 mkw. dla salonu sieci Lavard

21 września otworzyliśmy nowy salon firmowy, tym razem duobrandowy, który oferuje kolekcję męsko-damską – mówi dla retailnet.pl Jolanta Jasionowska-Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

Polska marka oferująca elegancją odzież dla kobiet i mężczyzn relokowała salon w obrębie Centrum Riviera w Gdyni, które jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Nowy salon Lavard zajmuje aż 180 mkw., dzięki czemu powiększona została jego oferta. W gdyńskim salonie klienci znajdą zarówno kolekcję męską Lavard Men, jak i damską – Lavard Women. To kolejna w tym roku inwestycja Lavard w istniejące salony. Marka Lavard znacząco powiększyła swoją powierzchnię m.in. w Arkadii otwierając lokal większy o 74 mkw., co wpłynęło na zwiększenie komfortu zakupowego klientów.

Lavard to polska, dynamicznie rozwijająca się i specjalizująca się w branży mody męskiej marka. W swojej ofercie posiada m.in. płaszcze, garnitury, koszule oraz galanterię skórzaną. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów.

Za marką Lavard stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr.

Oferta Centrum Riviera

Na dwóch poziomach Centrum Riviera mieści się 250 sklepów, bogata oferta gastronomiczna w tym prawie 30 restauracji i kawiarni oraz rekreacyjna (m.in. 7 placów zabaw dla dzieci). Od początku Mayland Real Estate, inwestor i zarządca, zakładał, że będzie to nie tylko miejsce codziennych zakupów spożywczo-przemysłowych, ale także centrum modowe oraz ośrodek aktywnego wypoczynku i relaksu dla całej rodziny.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top