Smyk wchodzi do trzech obiektów handlowych

W pierwszej połowie października zostały otwarte trzy salony sieci Smyk oferującej ubranka, zabawki oraz akcesoria dla dzieci. Nowe sklepy znajdują się w Retail Park Elektronowa E2 w Warszawie, Centrum Handlowe Arena w Płońsku oraz w Retail Parku w Gnieźnie. 

– Sieć sklepów Smyk rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem są kolejne otwarcia. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna obsługa oraz szeroki asortyment i wysoka jakość oferowanych produktów sprostają oczekiwaniom odwiedzających nasze nowo otwarte sklepy. Serdecznie zapraszamy i życzymy klientom udanych zakupów – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Kolejny Smyk w Warszawie został otwarty 3 października w Retail Park Elektronowa E2. Zajmuje on powierzchnię ponad 430 mkw. Podobnej wielkości sklep (500 mkw.) został otwarty 12 października w Retail Parku w Gnieźnie. Natomiast w Centrum Handlowym Arena w Płońsku powstał mniejszy Smyk o powierzchni 260 mkw – sklep jest dostępny dla klientów od 6 października.

Ponad 160 sklepów Smyk

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 160 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Grupa Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „Cool Club” i „Smiki”, które dostępne są wyłącznie w sieci Smyk lub w sklepach partnerów franczyzowych. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.