Okiem kamery, czyli Shopping Center Forum 2018 w filmowym skrócie

W jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference udział wzięło 1883 uczestników, w tym osoby z 512 sieci handlowych. 84 wystawców i partnerów zaprezentowało łącznie 320 centrów handlowych. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z największego wydarzenia branży centrów handlowych w regionie CEE.

Jesienna edycja Forum odbyła się 26 i 27 września w warszawskim centrum Expo XXI. Całość rozpoczęła się dzień wcześniej, czyli we wtorek 25 września. Uczestnicy Forum spotkali się podczas tradycyjnego Welcome Mixera w Restauracji Gruzińskiej RIONI, na Placu Zbawiciela. Welcome Mixer, którego Partnerem była firma Ceetrus Polska, była okazją do przeprowadzenia pierwszych rozmów w nieco mniej formalnej atmosferze.

Pierwszy dzień intensywnych rozmów podczas targów zakończyło z kolei After Party. W tym roku impreza odbyła się w klubie Mirage na Placu Defilad. O oprawę muzyczną zadbały dziewczyny z zespołu Electric Girls. Atrakcją wieczoru był występ Igora Kwiatkowskiego, znanego szerokiemu gronu publiczności jako słynna Mariolka. Wyłącznym partnerem imprezy była firma Gemini Holding.

Wśród oficjalnych Partnerów merytorycznych SCF były takie firmy jak AmRest, Apsys, CBRE, Colliers International, Cresa, i-systems, Nanovo, Nuvalu, Samsung, Ceetrus, oraz Gemini Holding. Wśród pozostałych Partnerów Forum wymienić należy Lodolandię, Wrocławską Akademię Kulinarną, Starbucks, Hebe, City, IMS, Bomm.

Już teraz zapraszamy całą branżę retail na wiosenne SCF 2019 Exhibition & Awards, które odbędzie się 9 kwietnia 2019 roku na stadionie warszawskiej Legii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl