Znamy datę otwarcia centrum handlowego Vis à Vis w Warszawie

Prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis, realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management, weszły w finalny etap. Obiekt powita pierwszych gości już 1 grudnia b.r.

Do otwarcia pozostało 6 ostatnich tygodni, w trakcie których najemcy urządzają swoje lokale, trwa będzie również wykańczanie elewacji zewnętrznej oraz porządkowanie i aranżacja terenu zielonego wokół centrum. Toczą się również finalne negocjacje dotyczące wynajmu ostatnich już wolnych powierzchni handlowych.

Vis à Vis w Warszawie to już czwarte centrum sieci o tej samej nazwie. Położone będzie w samym sercu warszawskiego Wilanowa, w pobliżu takich osiedli, jak Miasteczko Wilanów, Powsin oraz Zawady, a także otoczone licznymi terenami rekreacyjnymi, takimi jak Park w Powsinie czy Park Natoliński. Centrum łączyć będzie w sobie dwie główne funkcje: format convenience, gwarantujący dogodną ofertę handlową, zaspokajającą najważniejsze codzienne potrzeby, oraz przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową.

Oferta Vis à Vis

Ofertę centrum tworzyć będą zarówno znane sieci handlowe, jak i lokalne, lubiane przez mieszkańców Warszawy marki. W chwili obecnej trwają końcowe, zaawansowane negocjacje dotyczące najmu ostatnich wolnych lokali w obiekcie.

– Zainteresowanie powierzchnią handlową w Vis à Vis jest bardzo duże, na co z pewnością wpływa zarówno wyjątkowo dobra lokalizacja projektu, jak i dość unikatowa kombinacja dwóch formatów: convenience oraz miejsca relaksu i odpoczynku. Jako inwestor widzimy ogromny potencjał w połączeniu codziennych, wygodnych zakupów w komfortowej atmosferze, z miejscem sąsiedzkich i rodzinnych spotkań. Wspólnie z naszymi najemcami zaplanowaliśmy wiele dodatkowych funkcji, które będą stanowić wartość dodaną dla tej inwestycji. Powstanie tu m.in. boisko zewnętrzne oraz bulodrom, przygotowane we współpracy z marką Decathlon, jak również zewnętrzna siłownia i teren zielony, na którym będzie można odpocząć. Silnym punktem naszego centrum będzie również bogata oferta gastronomiczna oraz usługowa, co sprawi, że w jednym miejscu i czasie będzie można załatwić wszystkie swoje codzienne sprawy. Z pewnością będzie to duże udogodnienie dla mieszkańców kilkunastu otaczających Vis à Vis osiedli mieszkaniowych – mówi Anna Kotyńska, Head of Retail w Dziale Najmu Grupy Capital Park.

Ciekawa lokalizacja Vis à Vis

Ze względu na lokalizację przy jednej z najpopularniejszych tras rekreacyjnych, łączącej Wilanów z Powsinem, przygotowane zostaną specjalne udogodnienia dla rowerzystów, m.in. dedykowane miejsca postojowe, oraz samoobsługowa stacja naprawy jednośladów. Centrum będzie również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. poprzez brak krawężników, stromych podjazdów i dostępność wszystkich lokali z poziomu parkingu, a także specjalnie wydzieloną z chodnika strefę dla klientów poruszających się na wózkach).

Oficjalne otwarcie centrum zaplanowane zostało na 1 grudnia b.r. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archicon, a budowę realizuje generalny wykonawca – firma ERBUD SA. Warszawskie Vis à Vis będzie zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej, stanowiącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. 600 metrów od centrum powstaje planowany węzeł Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co umożliwi łatwy dojazd do głównych tras wylotowych. Powierzchnia obiektu liczyć będzie blisko 4 200 mkw., na której funkcjonować będzie od 18 do 20 lokali handlowo-usługowych. Na terenie inwestycji znajdzie się parking mieszczący 104 pojazdy, a także 98 miejsc postojowych dla rowerów. Ponadto, ok. 100m od centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, obsługujący 7 linii autobusowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.