Berlin Döner Kebap z trzecią restauracją w Warszawie

Sieć restauracji Berlin Döner Kebap kontynuuje rozwój poprzez otwarcia punktów w centrach handlowych. W październiku spółka otworzyła 45. restaurację, która znajduje się na warszawskiej Pradze. Konkretnie w Centrum Handlowym Atrium Promenada.

– Nie mogliśmy doczekać się tego otwarcia. Możemy już oficjalnie powiedzieć, że przegoniliśmy w ilości restauracji w Polsce tak znaną markę jak Burger King – mówi Bartosz Balcerzak, manager marki Berlin Döner Kebap.

Berlin Döner Kebap z 50 restauracjami w 2019 roku

Marka Berlin Döner Kebap pierwszą restaurację otworzyła w 1998 roku. Jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków.

Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do połowy 2019 roku spółka planuje powiększyć portfolio restauracji do 50 lokalizacji w Polsce.

90 tys. mkw. GLA w Atrium Promenada

Budowa Atrium Promenada zakończyła się w 1996. Powierzchnia handlowa tej trzypiętrowej galerii sięga 90 tys. mkw., zaś biurowa blisko 11 tys. mkw. Atrium Poland Real Estate Management jest inwestorem gmachu, a jego generalnymi wykonawcami są spółki CFE Polska oraz RD bud. W najbliższej okolicy stanie budynek Promenada Business Center i budynek biurowy Perkuna 47 oraz budowane jest osiedle mieszkaniowe Park Skandynawia. Obiekt został usytuowany na terenie zabudowań Polskich Zakładów Optycznych.

Przypomnijmy, Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 517,4 tys. mkw. Rok 2017 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 100,345 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest dziewięć kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Felicity w Lublinie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Koszalin, Atrium Copernicus w Toruniu i CH Focus w Bydgoszczy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl