Gastromall otwiera dwie kolejne restauracje

Grupa Gastromall kontynuuje dynamiczną ekspansję swoich restauracji otwierając nowe lokalizacje. Spółka jest właścicielem kilku formatów gastronomicznych – Olimp, Like Thai, Lovit oraz Companeros. The Foodies.

W ostatnim czasie spółka poszerzyła sieć restauracji Olimp. Nowe lokale zostały uruchomione w październiku we Wrocławiu oraz w Gdańsku.

– 16 października otworzyliśmy nowy lokal w Gdańsku  przy ul. Pałubickiego, a 22 października br. została otwarta pierwsza restauracja Olimp we Wrocławiu, która jest 79. w Polsce restauracją Olimp. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia min. w  Pruszkowie, Gubinie oraz Bydgoszczy – zapowiada Izabela Domaradzka, Dyrektor Działu Marketingu w Grupie Gastromall.

Restauracje Olimp to największa w Polsce sieć, oferująca dania w ujednoliconej cenie za 100 g w systemie samoobsługowym.

Lokale Gastromall mają od 60 do 600 mkw. powierzchni

Grupa Gastromall to właściciel pięciu marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995.

Zgodnie z przyjętymi założeniami ekspansja sieci Olimp prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców. Lokale sieci mają od 60 do 600 mkw. powierzchni.

– Jako Grupa Gastromall w swoim portfolio mamy już 10 brandów i w przyszłości chcemy tworzyć nasze własne strefy gastronomiczne – mówił w rozmowie z Retailnet.pl Piotr Niemiec, prezes Grupy Gastromall.

Grupa Gastromall wzbogaciła ofertę gastronomiczną nowo otwartego Centrum Handlowego Gemini Park Tychy. Na foodcourcie galerii zadebiutowały trzy koncepty Grupy: Olimp, Companeros The Foodies oraz City Kebab.

Sieć Restauracji Olimp to największy w Polsce koncept z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g, który systematycznie powiększa sieć sprzedaży. Marka Companeros The Foodies oferuje najpopularniejsze dania kuchni narodowych w przystępnej, samoobsługowej formie. Klienci znajdą w niej dania zainspirowane najpopularniejszymi potrawami Meksyku, Argentyny, Hiszpanii, Włoch, czy dalekich Chin. City Kebab to miejsce dla wielbicieli kuchni Bliskiego Wschodu; wszystkie potrawy przyrządzane są na indywidualne zamówienie klienta.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.