16. Księgarnia Świat Książki w Warszawie

Księgarnia Świat Książki realizuje zapowiedziany plan ekspansji. W stolicy Polski otwarta została kolejna, już 16. lokalizacja tej sieci.

29 września br. Księgarnia Świat Książki zadebiutowała w nowej lokalizacji. Marka pod najnowszą lokalizację sieci wybrała lokal w warszawskim Centrum Praskim Koneser, gdzie otworzyła 16. punkt sprzedaży w Warszawie.

Sieć umacnia swoją pozycję także w innych częściach kraju. W Katowicach w lipcu otwarte zostały dwie nowe księgarnie sieci, dzięki czemu liczba punktów sprzedaży wzrosła dwukrotnie. Tego samego miesiąca otwarta została również czwarta Księgarnia Świat Książki na rynku poznańskim.

Ponad 120 Księgarni Świat Książki

Sieć Księgarnie Świat Książki działa prężnie i rozwija się z myślą o swoich klientach oraz ich potrzebach. Świadczy o tym między innymi powiększanie i remontowanie istniejących księgarń, a także inwestowanie w nowe lokalizacje – głównie w centrach handlowych i galeriach na terenie całej Polski. – Nowe lokale powstają szczególnie w miastach, w których do tej pory nie były obecne – mówi dla Retailnet.pl Alicja Bender, sieć Księgarnie Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.