Ruszył pierwszy butik Chanel Fragrance & Beauty w Polsce

Francuska marka Chanel otworzyła swój pierwszy butik w Polsce, który zlokalizowany jest w warszawskiej Galerii Mokotów. Wyjątkowy wystrój tego miejsca, poświęconego zapachom oraz produktom do makijażu i pielęgnacji, na nowo interpretuje kody i estetykę Chanel.

W salonie Chanel znajdują się lakierowane czarne konsole, kontrastujące z białymi ścianami, określają śmiały, lecz zarazem elegancki charakter tej przestrzeni. Przy wejściu ekspozycyjny stół o prostych, geometrycznych kształtach umożliwia nowy sposób prezentowania historii marki i zachęca klientów do odkrywania nowości, jak również pełnej gamy zapachów, produktów do pielęgnacji skóry oraz makijażu.

Chanel Fragrance & Beauty Boutique

Chanel Fragrance & Beauty Boutique

Butiku Chanel w Galerii Mokotów oferuje szeroką gamę zapachów – od legendarnego N°5 po najnowsze dzieła kreatora marki – Oliviera Polge’a: Gabrielle Chanel i Les Eaux de Chanel. Znajdziemy tu również Les Exlusifs de Chanel – kolekcję szesnastu zapachów w identycznych flakonach, a także wielką butelkę perfum wykonaną z kryształu baccarat o wartości 125 tys. zł.

Natomiast wzdłuż lakierowanych konsol, na półkach udostępniono ofertę okularów przeciwsłonecznych. W przestrzeni poświęconej okularom pokazana jest pełna kolekcja okularów przeciwsłonecznych Chanel, eksponująca klasyczne kody Domu Mody: perły, tweed i plecione łańcuszki. W tej wyjątkowej przestrzeni kosmetyki i moda łączą się, by umożliwić klientom wybór okularów w najnowszych wzorach, które podkreślą rysy ich twarzy i look makijażowy. Profesjonalnie przygotowana obsługa butiku Chanel pomoże klientom w wyborze odpowiednich produktów marki.

Chanel Fragrance & Beauty Boutique

Za rozwój marki Chanel w Polsce odpowiada Orbico Beauty Sp. z o.o. Firma zajmuje się dystrybucją międzynarodowych marek na polskim rynku i świadczeniem usług dla polskich i zagranicznych firm. W swoim portfolio Orbico Beauty posiada znane na całym świecie marki, między innymi  Chanel, Clarins, Mugler. Głównym celem Orbico Beauty jest oferowanie najwyższej jakości usług z zakresu marketingu, logistyki, finansów i zasobów ludzkich oraz rozwijanie potencjału marek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl