North Fish rozwija kanał delivery

‚- Delivery jest dla North Fish nowym, ale bardzo obiecującym kanałem sprzedaży. Aby poprawić dostępność naszej oferty, w wybranych miejscach dajemy możliwość składania zamówień przez PizzaPortal. Teraz to Wrocław, Kraków i Lublin – mówi Tomasz Rurarz, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznesu, Członek Zarządu North Food Polska S.A. – Liczymy na świetną współpracę z serwisem i oczywiście zadowolenie naszych klientów – dodaje.

Tomasz Rurarz, Członek Zarządu North Food Polska S.A.

North Food od niemal roku nieustannie rozwija obszar dostaw posiłków. W odpowiedzi na potrzeby klientów od 15 października br. za pośrednictwem serwisu PizzaPortal North Fish dostarcza swoje dania we Wrocławiu, Krakowie oraz Lublinie. Zamówienia z dostawą na wskazany przez klienta adres realizowane są przez restauracje North Fish w Pasażu Grunwaldzkim, Galerii Dominikańskiej, Magnolii, Wroclavii, a także Galerii Krakowskiej oraz Lublin Plaza. Z kolei od 1 października mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą zamówić jedzenie z North Fish w CH Nova Park za pomocą serwisu Pyszne.pl.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1 tys.  pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz John Burg. Pod marką John Burg dostępne są burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.