17 klubów fitness CityFit

Sieć klubów fitness CityFit realizuje zapowiedziany plan ekspansji. 20 października br. otwarty został 17. klub sieci. Trwają przygotowania do otwarcia klubu w Toruniu (Toruń Plaza) oraz kolejnych lokalizacji w Lublinie oraz Gdańsku.

Dostęp 24h/7, 7 stref treningowych, sprzęt topowych marek (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), zajęcia fitness w cenie karnetu, autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu – to tylko niektóre z benefitów, które oferuje nowy klub CityFit zlokalizowany przy ulicy Młynarskiej 8/12. Punkt na warszawskiej Woli zajmuje powierzchnię 1,7 tys. mkw.

Ekspansja CityFit

Klub na Woli jest 17. klubem sieci CityFit. W Warszawie działają już 3 lokalizacje: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13) oraz CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207). Wkrótce sieć pojawi się również w CH Atrium Reduta i CH Sadyba Best Mall. Ekspansja trwa również w innych miastach. Trwają przygotowania do otwarcia klubu w Toruniu (Toruń Plaza) oraz kolejnych lokalizacji w Lublinie oraz Gdańsku.

– Dążymy do tego, aby do końca 2018 roku stać się największą siecią w Polsce pod względem oferowanej powierzchni treningowej. W 2019 chcielibyśmy pójść jeszcze dalej i zostać liderem pod względem liczby posiadanych placówek. Rynek nam sprzyja. Jesteśmy jedną z niewielu tak prężnie rozwijających się sieci – mówi dla Retailnet.pl Piotr Szymoński, dyrektor ds. ekspansji CityFit.

CityFit Sp. z o.o. rozwija polską sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

CityFit na warszawskiej Woli
CityFit na warszawskiej Woli
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl