Gastromall: Olimp debiutuje w nowej lokalizacji

– 27 października otworzyliśmy pierwszą w Gubinie i osiemdziesiątą w Polsce restaurację Olimp – mówi Izabela Domaradzka, Dyrektor Działu Marketingu. – W najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia, m.in. w Pruszkowie, Zabrzu, Świebodzinie oraz Bydgoszczy – zapowiada.

Nowy lokal pod marką restauracji Olimp zadebiutował w Galerii Hosso przy ulicy Ułanów Karpackich 3 w Gubinie. To pierwsza w tym regionie restauracja należącej do Grupy Gastromall sieci. Galeria Hosso w Gubinie zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu – jedyne 100 metrów od niemieckiej starówki w Guben, tuż przy moście łączącym Polskę z Niemcami. To pierwsze i największe centrum handlowo-rozrywkowe w tym regionie. Jego bogata oferta została przygotowana zarówno dla rodzimych konsumentów, jak i niemieckich klientów z całego regionu, dla których Polska nadal jest bardzo atrakcyjna pod względem zakupowym jak i szerokiego wachlarza oferowanych usług.

Wzrost powierzchni Gastromall

Sieć restauracji Olimp licząca obecnie ponad 70 punktów, to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw. Za decyzją o otwarciu kolejnego lokalu stoi również to, ile lokalizacji Grupa Gastromall ma już w danym mieście.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza ponad setką lokali w całej Polsce

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl