Smyk otworzył w październiku trzy kolejne sklepy

W drugiej połowie października zostały otwarte kolejne trzy sklepy sieci Smyk oferującej ubranka, zabawki oraz akcesoria dla dzieci. Sklepy zlokalizowane są w: Galerii Handlowej Hosso w Gubinie, CH Platan w Zabrzu oraz w Agorze Bytom.

– Zgodnie z misją Smyk oferujemy wszystko, czego potrzebują i o czym marzą dzieci, a kolejne sklepy stacjonarne ułatwiają bezpośredni dostęp do naszej oferty coraz większej liczbie mieszkańców Polski. Jestem przekonany, że wysoka jakość i szeroki asortyment produktów w połączeniu z profesjonalną obsługą spełnią oczekiwania klientów naszych najnowszych sklepów  – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Smyk zwiększył powierzchnię o 1440 mkw.

Spośród nowych salonów największą powierzchnię zajmuje Smyk w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu. Sklep o powierzchni ponad 570 mkw. został otwarty 26 października. Nieco mniejszy Smyk (blisko 450 mkw.) jest dostępny dla klientów Galerii Handlowej Hosso w Gubinie od 27 października. Smyk w Agorze Bytom zajmujący powierzchnię blisko 420 mkw. funkcjonuje od 24 października.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii dla dzieci w wieku 0-14 lat „pod jednym dachem”. Grupa Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim Cool Club i Smiki, które dostępne są wyłącznie w sieci Smyk lub w sklepach partnerów franczyzowych. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 170 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.