Pierwszy sklep TEDi w Krakowie

650 mkw. powierzchni GLA zajął pierwszy salon sieci TEDi w Krakowie. Na swój debiut w stolicy Małopolski sieć wybrała centrum handlowe Atut przy ul. Grażyny, którego właścicielem jest KG Group. Oficjalne otwarcie sklepu miało miejsce 25 października br.

Asortyment sieci TEDi to przede wszystkim artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, elektronika i narzędzia, ale także zabawki czy produkty dla zwierząt. Należąca do niemieckiego koncernu Tengelmann Group sieć handlowa planuje otwarcie w Polsce ok. 2 tys. sklepów, z czego kilkanaście jeszcze w tym roku.

Krakowski sklep sieci jest jednym z pierwszych, które zostały otwarte w naszym kraju, ale nie ostatnim w tym mieście. Już w pierwszym kwartale 2019 roku pojawi się kolejny sklep TEDi –  w budowanym obecnie przez KG Group Atut Ruczaj przy ul. Bunscha.

Więcej sklepów TEDi w centrach handlowych Atut

– TEDi to jedna z wiodących marek w sektorze niespożywczym w Europie, posiadająca blisko 2 tys. oddziałów w ośmiu krajach. Cieszymy się, że dołącza do centrów Atut w Krakowie. Sklepy TEDi stanowią znakomite uzupełnienie naszej oferty i z pewnością będą bardzo atrakcyjne dla naszych klientów – mówi Krzysztof Gaczorek, Prezes Zarządu KG Group, właściciela CH Atut.

W CH Atut Grażyny salon TEDi znalazł się obok takich marek jak m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, Papiernik by Empik oraz piekarnio-cukiernia Buczek. Łącznie w obiekcie na 3,5 tys. mkw. GLA znajduje się 11 lokali handlowo-usługowych.

Centrum Handlowe Atut przy ul. Grażyny należy do obiektów, które towarzyszą klientom w ich codziennych zakupach, a dzięki wyjątkowo korzystnej lokalizacji jego najemcy mogą liczyć na naturalny ruch 70 tys. klientów w bezpośrednim pieszym zasięgu oraz 150 tys. potencjalnych klientów w odległości zaledwie 10 min. jazdy samochodem. Centrum znajduje się przy ul. Grażyny na osiedlu Prądnik Biały w sąsiedztwie ul. Opolskiej, która jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa, oraz przy jednym z największych krakowskich targowisk – placu Imbramowskim – jednoznacznie kojarzonym przez mieszkańców z handlem.

Sześć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Węgrzcach k/Krakowa, Pruszkowie, Krakowie przy ul. Grażyny, a także w Sosnowcu, Łodzi i Jaworzu. Za komercjalizację obiektów Atut odpowiada firma BOIG Property Consulting.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.