Just GYM otworzył pierwszy klub na Śląsku. W planach kolejne lokalizacje

Nowy klub Just GYM w Zabrzu, zgodnie z zapowiedzią, został otwarty 26 października br. w przebudowanym Centrum Handlowym Platan. Klub o powierzchni ponad 2,2 tys. mkw. jest pierwszą lokalizacją Just GYM na Śląsku i piątą placówką w kraju. Obecnie spółka przygotowuje się do otwarcia klubów we Wrocławiu, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie i Opolu.

Klub został zaprojektowany według najnowszego standardu sieci Just GYM, w którym w nowoczesnej przestrzeni klient może skorzystać z ponad 200 maszyn i bardzo przestronnej strefy do treningu funkcjonalnego, a to wszystko przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku. Nowością jest specjalnie przygotowana 120-metrowa strefa Just HIT.

– High-intensity training, która została wyposażona w sprzęt marek jak Core, czy Technogym. To nowość dla naszych klientów. w którą doposażymy także pozostałe kluby. Dodatkowo jako pierwszi w Polsce uruchomiliśmy klub wyposażony w najnowsze urządzenia, dotychczas niediostępne w kraju – Skillrun marki Technogym – podkreśla Paweł Ciszek, Prezes Just GYM.

Pięć klubów Just GYM

– Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie i Zabrzu, a także przygotowuje do otwarcia placówki we Wrocławiu, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie i Opolu. Cieszy nas fakt, iż pojawiliśmy się w tej lokalizacji, która bardzo dobrze wpisuje się w lokalny rynek, a po przebudowie myślę, że jeszcze bardziej będzie odwiedzana przez lokalnych mieszkańców. Centrum Handlowe Platan to obiekt z długimi tradycjami handlowymi oraz ciekawym doborem najemców, gdzie z pewnością nasz klub fitness uzupełni ofertę Centrum – mówi Paweł Ciszek. W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia oraz negocjujemy kolejne umowy najmu lokali do otwarcia w 2019 i 2020 roku.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space, a wszystko po to, abyśmy razem z naszymi klientami mogli wspólnie tworzyć nową kulturę fitness.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl