Kino Cinema 3D w nowej lokalizacji gotowe. Otwarcie już 9 listopada

6 nowoczesnych sal, 1200 miejsc o podwyższonym komforcie, laserowe projektory, spektakularny system dźwięku Dolby ATMOS – takimi nowinkami operator kinowy Cinema3D zaskoczy widzów w Warszawie. Kino Cinema3D w Atrium Reduta zaprosi na pierwszy seans już 9 listopada.

– Dzięki ulokowaniu multipleksu w Atrium Reduta, mieszkańcy Ochoty oraz okolicznych dzielnic, będą mieć bardzo dobry dojazd do swojego nowego kina. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking dla widzów kina. Startujemy 9 listopada o godzinie 9 – mówi Bogusław Doroszko, Dyrektor Operacyjny Cinema 3D SA.

Cinema3D zapewnia swoim widzom premierowe seanse w technologii 2D/4K i 3D oraz bogaty wybór oferty alternatywnej. Wszystkie sale kinowe są w pełni klimatyzowane i dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony został w najnowocześniejsze, dostępne na rynku rozwiązania kinotechniczne, tj. System dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS, laserowe projektory BARCO, System projekcji DeptQ 3D.

– Zawsze sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania kinotechniczne dostępne w danym momencie na rynku. Dzięki temu możemy tworzyć przyjazne i bardzo zaawansowane technicznie obiekty kinowe. Kino Cinema3D w Atrium Reduta będzie najnowocześniejszym tego typu w Warszawie – mówi Jarosław Pantol, Wiceprezes Zarządu Cinema3D SA.

Rozwiązania kinotechniczne w Cinema3D Atrium Reduta:

Laserowe projektory, projekcje 2D/4K i 3D. Projektory z laserowym źródłem światła serii DLP i BLP, w które wyposażone jest kino Atrium Reduta, to najnowsza generacja tego typu sprzętu. Oferują obraz o zwiększonym kontraście oraz rozdzielczości 2K i 4K i maksymalnej mocy świetlnej 24 500 lumenów. Technologia laserowa zapewnia obraz z doskonale odwzorowanymi barwami o wysokim kontraście i bardzo dobrej ostrości.  Projektor dedykowany do sal premierowych z największymi ekranami. Projektory są przystosowane do projekcji w najwyższej jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DepthQ 3D. Technologia ta pozwala wyświetlać filmy 3D na pływającym srebrnym ekranie ze zwiększoną ilością klatek na sekundę. Poza tym do odbioru seansów w 3D wystarczą niedrogie pasywne okulary, które po nabyciu w kasie kina pozostają własnością widza. Tym samym nie będzie potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wypożyczaniem okularów.

High Performance Stereo prezentuje system All Seats Hear StereoTM, dzięki któremu najlepsze miejsca na widowni nie są już tylko na środku

Pierwsza w Polsce instalacja amerykańskiego systemu dźwiękowego HPS400. High Performance Stereo prezentuje system All Seats Hear StereoTM, dzięki któremu najlepsze miejsca na widowni nie są już tylko na środku. Ze wszystkich miejsc słychać znakomicie dźwięk stereofoniczny – przestrzenny. Cała widownia siedząca przed ekranem usłyszy pełny i odpowiednio zrównoważony dźwięk stereofoniczny – przestrzenny. Konstruktor systemu Mr John F Allen uzyskuje tak znakomite rezultaty poprzez odpowiednie kształtowanie i rozłożenie pola dźwiękowego na całej widowni. Wszystkie głośniki w systemie HPS4000 współpracują z tubami akustycznymi, które przede wszystkim pozwalają specjalnie modelować kierunkowość promieniowania dźwięku.

System dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS. Obiekt Cinema3D, zachwyci widzów rewolucyjnym systemem dźwiękowym – Dolby ATMOS. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Głośniki w systemie Dolby ATMOS, znajdują się zarówno z przodu, z tyłu oraz na suficie sali kinowej, tworząc tym samym otaczającą widzów głębię dźwięku.

Skórzane fotele o podwyższonym komforcie. Dla wygody widzów wszystkie 6 sal kinowych wyposażane są w fotele wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wygoda siedzenia połączona z funkcjonalnością użytkowania zapewnia wysoki komfort. Dla najbardziej wymagających widzów, oddano do dyspozycji ulokowane w najlepszych miejscach fotele VIP.

W ciągu niespełna 8 lat marka Cinema 3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce

Cinema3D SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010 r. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w średnich i dużych miastach. W ciągu niespełna 8 lat marka Cinema 3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl