NEPI Rockcastle: większy sklep Reserved w dąbrowskiej Pogorii

Galeria Pogoria w Dąbrowie Górniczej poszerzyła ofertę odzieżową. Marka Reserved przeniosła salon do dwukrotnie większego lokalu. Klienci mogą robić zakupy w dwupoziomowym sklepie o nowej aranżacji od 6 listopada tego roku. Obiekt należy do spółki NEPI Rockcastle.

Reserved, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych, należąca do grupy LPP, powiększyła salon sprzedaży w centrum handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej. W ramach przedsięwzięcia sklep został przeniesiony do większego o 950 mkw. lokalu, który wcześniej zajmowała marka Smyk. W efekcie zmian od 6 listopada 2018 roku, klienci mogą komfortowo dokonywać zakupów w dwupoziomowym salonie zaaranżowanym według najnowszego konceptu.

Nowa lokalizacja salonu Reserved

Parter został przeznczony na dział damski, natomiast górna kondygnacja oferuje asortyment męski oraz dziecięcy. Łączna powierzchnia salonu to ponad 1783 mkw. Jest to jeden z większych punktów marki w województwie śląskim. Nowo otwarty Reserved znajduje się obecnie na poziomie 0 i sąsiaduje ze sklepem Inglot i kawiarnią So! Coffee, a na 1 piętrze z salonem Euro RTV AGD.

– Lokalizacja w centrum miasta i unikalne portfolio najemców Pogorii to dwa elementy, które stale przyciągają do naszego centrum handlowego czołowe marki obecne na polskim rynku. Cieszymy się, że dzięki powiększonemu salonowi Reserved możemy zaproponować odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę. Wkrótce, dzięki prowadzonej rozbudowie asortyment galerii jeszcze się powiększy – komentuje Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Reserved to jedna z najbardziej popularnych polskich marek odzieżowych. Pierwszy sklep w Polsce został założony w 1998 roku. Brand oferuje kilka linii damskich, męskich oraz dziecięcych w ponad 460 salonach w 20 krajach Europy. Zagraniczne salony Reserved można znaleźć m.in. w Niemczech, Moskwie czy Wielkiej Brytanii. LPP jest również właścicielem czterech innych brandów: Cropp, House, Mohito i Sinsay. Firma LPP jest liderem w Polsce i przez lata wypracowała sobie silną pozycję w Europie Środkowej. Kilka lat temu rozpoczęła ekspansję na Zachód, która ma na celu umocnienie pozycji LPP na arenie międzynarodowej.

Obiekt w portfolio NEPI Rockcastle

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 80 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 36 000 mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket AUCHAN oraz market budowlany OBI. Za zarządzanie obiektem odpowiada firma BSC Property Management Sp. z o.o. sp.k.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl