Nowy salon marki Quiosque. Sieć stawia na franczyzę

Dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa Quiosque otworzyła kolejny sklep franczyzowy. Zlokalizowany jest w Busku Zdroju. Sklep zajmuje powierzchnię około 135 mkw. i mieści się przy głównej ulicy miasta.

W ramach dalszych planów rozwoju, marka zaprasza do współpracy potencjalnych franczyzobiorców. Aby współpracować z  Quiosque należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 mkw., w mieście powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 500zł do 2 500 zł netto na 1/mkw.

Konsekwentny rozwój marki Quiosque

Marka jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży poprzez otwarcia punktów w kolejnych miastach. W październiku ruszył m.in. nowy salon marki w Poczesnej koło Częstochowy zlokalizowany w Centrum Handlowym Auchan. Wcześniej, na mapie sklepów Quiosque, pojawił się punkt franczyzowy w Policach w Galerii Hosso. Obecnie sieć salonów Quiosque liczy około 170 sklepów w kraju.

Salony Quiosque to miejsca, w których dominują jasne i spokojne barwy oraz drewniane wykończenia, dzięki czemu panuje w nich przyjemna atmosfera. W każdym z salonów klientki mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą wyboru rozmiaru czy stylizacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl