W Biłgoraju rusza nowy obiekt handlowy Metro Park

14 listopada 2018 r. nastąpi otwarcie nowego parku handlowego w Biłgoraju. Funkcjonalny kompleks jest jednym z największych obiektów handlowych w mieście. Za realizację inwestycji odpowiada firma Metropolitan Investment S.A.

Ponad 1 967 mkw. powierzchni użytkowej ma najnowsza inwestycja handlowa zrealizowana w Biłgoraju, która już niebawem otworzy się dla mieszkańców miasta i przyjezdnych. Metro Park Biłgoraj powstał w miejscu dobrze skomunikowanym z pozostałą częścią miasta, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Nieruchomość sąsiaduje z operatorem spożywczym Kaufland, dzięki czemu będzie stanowić centrum zakupowe dla mieszkańców miasta.

Metropolitan Investment stawia na rozwój Metro Parków

– Otwarcie każdej nowej inwestycji to dla nas duże wydarzenie, zwłaszcza gdy, tak jak w przypadku Metro Park Biłgoraj otwieramy jeden z największych obiektów handlowych w mieście – komentuje Piotr Kret, Manager Zespołu Komercjalizacji w Metropolitan Investment. – Wierzymy, że dzięki doskonałej lokalizacji oraz różnorodnej ofercie będzie to obiekt spełniający oczekiwania klientów – dodaje.

Metro Park Biłgoraj to kolejny projekt realizowany przez Metropolitan Investment w ramach rozwoju brandu Metro. Metro Parki funkcjonują już m.in. w Wiśle czy Białej Podlaskiej, a od 14 listopada także w Biłgoraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.