MAPIC rozpoczyna się już jutro

Tegoroczna 24. edycja międzynarodowych targów branży nieruchomości komercyjnych rozpocznie się 14 listopada i potrwa do końca tygodnia. W tych dniach do Cannes przybędzie kilka tysięcy uczestników z całego świata, w tym również liczne grono przedstawicieli branży handlowej i deweloperskiej z Polski.

Partnerem MAPIC jest Evigo.com, organizator  Shopping Center Forum i wydawca miesięcznika Shopping Center Poland Magazine oraz portalu Retailnet.pl.

Jak zapowiadają organizatorzy, w tegorocznej edycji MAPIC weźmie udział ok. 8,6 tys. uczestników. Wśród nich będzie ponad 2,5 tys. właścicieli i deweloperów centrów handlowych. W trakcie trzydniowych targów (14-16 listopada 2018 roku) odwiedzający będą mogli zapoznać się z liczną ofertą projektów handlowych zlokalizowanych nie tylko w Europie, ale również np. w Ameryce Południowej czy Azji.

MAPIC: branża nieruchomości komercyjnych spotka się w Cannes

MAPIC jest wiodącym międzynarodowym wydarzeniem w branży nieruchomości komercyjnych, skierowanym do kluczowych graczy rynku. Targi są przestrzenią spotkań dla właścicieli sieci handlowych, deweloperów, gospodarzy miast i inwestorów z całego świata.

W 2017 roku targi zgromadziły ponad 2100 przedstawicieli sieci handlowych oraz 400 nowych marek. Na targach deweloperzy znajdują nie tylko inwestorów i nowych najemców, ale również przedstawicieli firm wprowadzających innowacyjne rozwiązania zwiększające liczbę odwiedzin i generowane obroty. W 2017 roku targi odwiedziło 2500 deweloperów i 1000 inwestorów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl