Wittchen otworzy salon w Silesia Outlet

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek galanterii skórzanej na rynku europejskim – Wittchen – otworzy swój salon w powstającym w Gliwicach centrum wyprzedażowym Silesia Outlet. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty sklepu wiosną 2019 roku.

Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

Salon Wittchen w Silesia Outlet w Gliwicach będzie 20. salonem outletowym marki w Polsce. Propozycja outletowa jest równie bogata jak ta prezentowana w salonach regularnych. W ofercie znajduje się szeroki wybór galanterii i torebek skórzanych, odzieży, obuwia oraz akcesoriów podróżnych. Wittchen w Silesia Outlet zajmie salon o powierzchni niemal 100 mkw.

Wittchen jest prestiżową firmą z prawie 30-letnią tradycją, a jej historia rozpoczęła się od sprzedaży galanterii skórzanej. Obecnie poza torebkami oferuje również odzież skórzaną i wełnianą, dodatki modowe, obuwie, a także bogata oferta bagażu. Większość produktów marki wykonywana jest w technologii hand made.

Tenant mix w Silesia Outlet

W Silesia Outlet swoje salony otworzą także m.in.: Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lancerto, Vestus, Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans, Pepe Jeans, Diverse, Bagatelle, 4F, Martes Sport, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, Kazar, Umbro i Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone, Venezia, Unisono, Trespass, Volcano, Symbiosis, Molton, Gatta, Brand Collection i Apart. Sektor usługowy reprezentowany będzie m.in. przez restauracje Olimp i Mia Pizza, Lodowa Manufaktura Lovit, biuro podróży Sun-Way Travel, salon prasowy Tabak, punkt serwisujący telefony komórkowe 4Tel, salonik Lotto, perfumerię Amora oraz salon optyczny Soczekwki24 i Paris Optique.

6B47 Poland to firma koncentrująca się na projektach w głównych miastach i aglomeracjach Polski. Należy do grupy 6B47 Real Estate Investors AG, aktualnie rozwijającej i realizującej projekty w sektorze nieruchomości o łącznej wartości inwestycji przekraczającej miliard euro.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od ponad 15 lat świadczy kompleksowe i innowacyjne usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą wyspecjalizowane usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.