Trei na MAPIC prezentuje swoje inwestycje i zapowiada kolejne Vendo Parki w Polsce

W Cannes 14 listopada br. rozpoczęły się targi MAPIC – jedne z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branżowych na świecie. Trei Real Estate prezentuje we Francji swoje międzynarodowe projekty, stawiając przy tym mocny akcent na Polskę.

Model biznesowy przyjęty przez Trei dla polskiego rynku zakłada otwieranie sześciu parków handlowych na rok oraz długoterminową strategię budowy kolejnych obiektów. W Cannes Trei Real Estate Poland prezentuje łącznie 10 przyszłych projektów handlowych, które są obecnie na różnych etapach realizacji. Spółka planuje Vendo Parki m.in. we Władysławowie, Płocku, Łasku, Jaworze czy Ostrołęce.

– Targi MAPIC to doskonała okazja by tworzyć relacje z partnerami biznesowymi. Spotykamy się tutaj z obecnymi i potencjalnymi najemcami naszych parków handlowych, toczymy rozmowy o kolejnych inwestycjach i szukamy wspólnie możliwości rozwoju. W Cannes panuje do tego odpowiednia atmosfera. Nasze stoisko odwiedziły takie firmy jak: Media Expert, Hebe, Rossmann, CCC, KiK i TEDi, z którymi prowadzimy zaawansowane negocjacje – mówi  dla Retailnet.pl Jacek Wesołowski, prezes Trei Real Estate Poland.

vendo-park-lodz-trei
Vendo Park w Łodzi

Podczas targów inwestor prezentuje również portfolio gotowych projektów. Spółka zbudowała już dziesięć parków handlowych w dziewięciu miastach Polski, np. w Dąbrowie Górniczej, Mińsku Mazowieckim i Chodzieży, a także dwa w Łodzi. Trei Real Estate, nie tylko buduje Vendo Parki w Polsce i Europie, ale również gromadzi je w swoim portfolio nieruchomościowym.

– Zarządzanie nieruchomościami przez Trei daje naszym najemcom poczucie stabilnego i bezpiecznego partnerstwa. Z tego powodu znane światowe marki, planując otwarcie sklepu w kolejnej lokalizacji, wybierają właśnie nasze Vendo Parki –  dodaje Jacek Wesołowski, prezes Trei Real Estate Poland.

Inwestor jest wystawcą na targach Mapic po raz pierwszy. Na stoisku można spotkać również reprezentantów Centrali Trei Real Estate, a także przedstawicieli czeskiego oddziału. Niemiecka firma buduje parki handlowe pod wspólną marką Vendo Park również w Niemczech, Czechach i na Słowacji. W swoim rodzimym kraju Trei znany jest również z budowy mieszkań oraz akademików o podwyższonym standardzie.

O firmie Trei Real Estate

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Mülheim an der Ruhr, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Oprócz istniejącego portfela o wartości około 1 miliarda EUR, Trei Real Estate GmbH, realizuje projekty o łącznej wartości około 500 milionów euro. Pod marką Vendo Park firma rozwija, buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obecny rozwój Trei w Niemczech obejmuje nieruchomości mieszkaniowe z powierzchnią komercyjną, a także apartamenty studenckie budowane pod marką Quartillion. Firma aktywnie działa również na rynku międzynarodowym i realizuje projekty mieszkaniowe w Czechach, Polsce i USA.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl