Sieć Pepco otworzyła jeden z największych sklepów w Polsce

Sieć Pepco uruchomiła nowy sklep w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. To jeden z największych lokali marki w Polsce.

Mieszkańcy Śląska mogą korzystać z oferty nowego sklepu Pepco, który otwarty został w gliwickim Centrum Handlowym Europa Centralna. Liczy blisko 700 mkw, a to znaczy, że jest jednym z największych salonów tej marki w Polsce – średnia wielkość otwieranych punktów w kraju to około 500 mkw.

Bardzo cieszy nas, że Pepco dołączyło do grona naszych najemców. Dzięki temu klienci mają szansę za zakupy odzieży czy produktów do domu w konkurencyjnych cenach. Na takie mogą liczyć w naszym sklepie tej popularnej marki. Warto się o tym przekonać osobiście. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Wzrosty przyciągają nowych najemców

Lokal Pepco w gliwickim centrum handlowym znajduje się w sąsiedztwie salonu CCC – marki, która w ostatnim czasie podwoiła swoją powierzchnię w tym obiekcie.

Rosnące zainteresowanie najemców działalnością w naszym Centrum to efekt jego dużego potencjału. W porównaniu z rokiem poprzednim zauważyliśmy wzrost liczby klientów odwiedzających nasze Centrum. To ważne, zwłaszcza na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest Śląsk – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Zarządcą obiektu jest Apsys Polska

Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 67 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz 2 300 miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 min. centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 h przez 5 mln mieszkańców. Obiektem zarządza firma Apsys Polska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.