Ruszyła Sala Zabaw Fikołki w CH Nowa Stacja

To już siódma lokalizacja centrum rozrywki i edukacji dla dzieci Fikołki. Od pozostałych wyróżnia ją najwyższa 5 poziomowa konstrukcja zabawowa i 7 metrowe ścianki wspinaczkowe.

Przez trzy dni od otwarcia w trakcie przedłużonego weekendu, czyli w dniach 10-12 listopada, Fikołki w Pruszkowie odwiedziło ponad tysiąc dzieci i ok. 1,5 tys. rodziców. Na wysoką frekwencję wpłynął fakt, że sala zabaw, podobnie jak kino i restauracje, jest otwarta przez cały tydzień, także w niehandlowe niedziele i święta.

Największą popularnością wśród bawiących się cieszyła się tradycyjnie konstrukcja pełna przeszkód, labiryntów, zjeżdżalni, wyposażona w tyrolkę i sieć Spidermena. Konstrukcja liczy aż 5 poziomów atrakcji. Na młodsze dzieci czeka kącik malucha, który sąsiaduje z kawiarnią, a na fanów sportu 7-metrowa ścianka wspinaczkowa.

Nowe Sale Zabaw Fikołki już w 2019 r.

– Wybierając lokalizacje pod Fikołki szukamy miejsc o wysokości min. 6 metrów. Nasze sale zabaw potrzebują dużo przestrzeni i wysokości tak, aby konstrukcje i ścianki wspinaczkowe mogły piąć się w górę i były atrakcyjne. W Pruszkowie dużym zainteresowaniem cieszą się również nasz sale tematyczne, w szczególności kulinarna. Nowa Stacja w Pruszkowie była naszym ostatnim otwarciem w tym roku. Na rok 2019 planujemy kolejne – zapowiada Bertrand Jasiński, prezes spółki Sale Zabaw Fikołki.

Sala Zabaw Fikołki w CH Nowa Stacja

Jesienią Fikołki wprowadziły tzw. Karty Malucha, które można wyrobić w recepcji każdej sali zabaw. Dzięki Karcie dzieci w wieku 0-12 miesięcy bawią się w Fikołkach za darmo, a jeśli przyjdą ze starszym rodzeństwem lub kolegą / koleżanką powyżej 2 lat, to darmowa zabawa obowiązuje do 24 miesiące życia.

– W ten sposób budujemy wizerunek Fikołków jako klubokawiarni dla najmłodszych. Dodatkowo Karta Malucha ma funkcję społeczną. Stajemy się miejscem spotkań mam, które wymieniają się doświadczeniami i nawiązują relacje towarzyskie – dodaje Bertrand Jasiński.

Siedem lokalizacji w centrach handlowych

Format Fikołków jako centrum rozrywki i edukacji został opracowany wiosną 2015 roku. Przez dwa pierwsze lata sieć skupiała się na rozwoju w stolicy, gdzie Sale Zabaw powstały w centrach handlowych: Arkadia, Alto Wilanów, Ferio Wawer, Galeria Północna. Pierwsze otwarcie poza Warszawą miało miejsce w CH Wroclavia we Wrocławiu, a kolejne w Mazovii w Płocku. Atrakcje Fikołków są skierowane do dzieci i młodzieży. Aktualnie dodawane są nowe atrakcje takie jak areny laserowe oraz strefy VR. Oprócz rozrywki Fikołki organizują także dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe oraz warsztaty hobbystyczne. W ofercie sieci są urodziny dla dzieci, imprezy firmowe, produkty

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl