Aldi otwiera sklepy w nowym koncepcie wizualnym

W czwartek, 22 listopada nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego sklepu sieci Aldi w Cieszynie. Sklep o powierzchni 750 mkw. zlokalizowany jest w nowopowstałej Galerii Stela.

– Cieszymy się z premiery marki Aldi w Cieszynie, w długo wyczekiwanym przez mieszkańców centrum handlowym. Doskonała lokalizacja i liczne udogodnienia dla klientów sprawiają, że łatwo i wygodnie zrobią zakupy, korzystając również z innych usług galerii – komentuje Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci.

Sieć Aldi przechodzi w tym roku gruntowną modernizację. Firma znacząco rozszerza także asortyment i wprowadza dodatkowe elementy usprawniające proces zakupowy. Sklepy po remodelingu zyskują przejrzysty system oznaczeń asortymentu, jasne i przestronne wnętrza oraz szybkie odnajdywanie artykułów. Powierzchnia sklepu jest podzielona na kilka działów m.in. z produktami świeżymi czy wypiekanym na miejscu pieczywie. Najważniejszą strefą sklepu ma być dział ze świeżymi warzywami i owocami. Aldi rozszerzy również ofertę produktów BIO.

https://youtu.be/AQaxmjTrNU0

Aldi: międzynarodowy rozwój

Aldi to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 129 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja firmy wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.

Aldi jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie. W Niemczech zajmuje pierwsze miejsce wśród sklepów dyskontowych. Firma w 2013 roku świętowała 100-lecie istnienia firmy: Z małego sklepu w Essen – w dzielnicy Schonnebeck – przekształciła się w odnoszącą sukcesy Grupę Aldi Nord, która reprezentowana jest w dziewięciu europejskich krajach i obejmuje ponad 70 spółek regionalnych. Decydujący wpływ na osiągnięcie trwałego sukcesu Aldi, jak podkreśla zarząd sieci mają pracownicy, których ok. 53 tys. zatrudnionych jest w Niemczech, Belgii, Danii, Francji, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top