Nowy koncept amerykańskiej sieci zadebiutował w Krakowie. To piąty salon w Polsce

Sieć Bath & Body Works posiada ponad 1,6 tys. salonów na świecie, z czego dotychczas tylko cztery salony w Polsce (dwa w Warszawie, po jednym w Gdańsku i Katowicach). Nowy koncept w Krakowie jest pierwszym salonem tej marki w Małopolsce. Sklep zadebiutował 21 listopada br.

Pierwszy w województwie małopolskim salon Bath & Body Works otwarty został w Galerii Krakowskiej. Nowy koncept amerykańskiej firmy w największej galerii w centrum Krakowa jest utrzymany w nowoczesnym stylu i oferuje pełną gamę produktów, w tworzeniu których specjalizuje się znana na całym świecie marka.

Salon utrzymany jest w minimalistycznym stylu. Cegła na ścianach oraz niebiesko-biała kolorystyka nadają wnętrzu industrialny klimat. Na ok. 55 mkw. powierzchni klienci znajdą oryginalne produkty Bath & Body Works: żele pod prysznic, balsamy, mgiełki do ciała, świece oraz zapachy do domu.

Systematyczny rozwój

Wraz z początkiem listopada sieć Bath & Body Works zadebiutowała również w województwie śląskim. Amerykańska sieć otworzyła wówczas swój pierwszy salon w południowej części Polski. Salon w katowickiej galerii zaaranżowany został w bardziej nowatorskim stylu, niż wcześniejsze sklepy marki w Polsce. Na niemal 70 mkw. powierzchni klienci znajdą produkty, w tworzeniu i dystrybucji których specjalizuje się Bath & Body Works.

Marka Bath & Body Works powstała w 1990 roku w Ohio. Od początku istnienia stawia na innowacyjność i jakość. Czerpiąc inspiracje z mody i natury oferuje szeroką gamę kosmetyków, zapachów do wnętrz oraz perfum.

Sklep Bath & Body Works
Sklep Bath & Body Works
Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top