Acteeum: komercjalizacja Galerii Chełm na finiszu. Obiekt wynajęty w ponad 75 proc.

Galeria Chełm, której komercjalizacja dobiega końca, wzbogaciła właśnie swoją ofertę o kolejne znane marki.  Do grona najemców tej pierwszej w Chełmie galerii handlowej dołączyły Księgarnie Świat Książki, Swiss oraz Ziaja. Galeria Chełm zostanie otwarta w drugiej połowie 2019.

Realizowana przez Acteeum komercjalizacja Galerii Chełm zaowocowała ostatnio podpisaniem dalszych ważnych umów najmu. Swoje lokale w nowopowstałym centrum handlowym w Chełmie otworzą następne znane marki. Księgarnie Świat Książki otworzą salon o pow. 359 mkw., butik Swiss zagości na powierzchni 29 mkw, zaś Ziaja otworzy sklep o pow. 33 mkw. Dzięki nowym najemcom klienci Galerii Chełm uzyskają możliwość skorzystania z oferty wzbogaconej o atrakcyjny asortyment księgarski i prezentowy, kosmetyki oraz zegarki.

– Do otwarcia Galerii Chełm pozostał już tylko rok a lokale handlowe w naszym projekcie cieszą się niezmiernym zainteresowaniem najemców. Finalizowany mix najemców nabiera już ostatecznego kształtu, zaś dołączenie Księgarni Świat Książki, butiku Swiss oraz Ziaja wspaniale uzupełnia ofertę Galerii Chełm dla klientów – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director w Acteeum Central Europe. – To już ostatni moment na zapewnienie sobie obecności w tym wyjątkowym obiekcie handlowym – dodaje Mariusz Kowalczyk.

Księgarnie Świat Książki to sieć kilkudziesięciu salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i prezentowe. Swiss to marka z ponad 110 butikami w Polsce. Butik Swiss to doskonałe miejsce na znalezienie wymarzonego zegarka. Oferuję one szeroką gamę zegarków różnorodnych marek oraz stylów. Ziaja to marka kosmetyków tworzonych z wielką pasją i doświadczeniem. Produkty te doskonale wspomagają codzienną pielęgnację

Galeria Chełm skomercjalizowana w 75 proc.

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Galerii Chełm są już tak znane marki jak Lidl, CCC, Smyk, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House czy Cropp. Na rok przed otwarciem, poziom komercjalizacji obiektu przekroczył już 75 proc.

Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w 2018 roku, zaś otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.

Acteeum bazuje na wieloletnim doświadczeniu

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, odejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.