Antan Development rusza z kolejną inwestycją w Bolesławcu

– W listopadzie rozpoczęliśmy prace związane z budową Parku Handlowego Stary Dworzec w Bolesławcu. Jesteśmy zadowoleni z wyników, jakie osiąga nie tylko Galeria Bolesławiec City Center, ale także Hotel Centrum. Dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję w tym dynamicznie rozwijającym się mieście – mówi dla Retailnet Edyta Bystra, prokurent firmy Antan Development.

Park Handlowy Stary Dworzec zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, pośród wielotysięcznych osiedli mieszkaniowych – dając możliwość realizacji szybkich i wygodnych zakupów, ale także dostęp do usług, które nie były do tej pory dostępne. Jednym z pierwszych najemców jest bowiem sieć fitness, która otworzy w nim najnowocześniejszą w Bolesławcu obiekt – wpisując się w panujący obecnie trend promocji aktywności fizycznej.

Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji w centrum miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Biedronka oraz Lidl. Park Handlowy Stary Dworzec powstanie u zbiegu ulic Staroszkolnej i Chrobrego – tuż przy obwodnicy śródmiejskiej, gwarantując szybki dostęp do sklepów. Dla klientów przewidziano także zewnętrzny parking na 195 samochodów.

Park Handlowy Stary Dworzec, Bolesławiec
Park Handlowy Stary Dworzec, Bolesławiec

Postępuje komercjalizacja Parku Handlowego Stary Dworzec w Bolesławcu

Najemcami, którzy już podpisali umowy jest również sieć odzieżowa Martes Sport oraz salon fryzjerski. Prowadzone są  również rozmowy z najemcami z branży odzieżowej, eko oraz usługami – wszystko po to, aby stworzyć miejsce użyteczne dla klientów.

Na działce o powierzchni 13,5 tys. mkw. powstanie obiekt o powierzchni zabudowy około 4,9 tys. metrów kwadratowych. Dla najemców oferowane są lokale o zróżnicowanych powierzchniach. Powstanie łącznie 13 lokali, w tym jeden duży lokal przeznaczony na wspomnianą strefę fitness. Oddane zostaną również mniejsze lokale o powierzchni ok. 350 mkw. oraz 1 lokal, z przeznaczeniem na funkcję gastronomiczną, posiadający plac z przyporządkowanym ogródkiem zewnętrznym.

Stary Dworzec, Bolesławiec
Stary Dworzec, Bolesławiec

Obiekt cechuje nowoczesna architektura, dobrze rozplanowany układ komunikacyjny, a także łatwy dostęp w kontekście zarówno dostaw towarów, jak i dostępności sklepów dla klientów, w tym także osób niepełnosprawnych. Nowoczesna technologia wykonania obiektu, zapewni szybką i płynną realizację projektu.

Otwarcie Parku Handlowego Stary Dworzec w drugiej połowie 2019 roku

Sama nazwa obiektu – Park Handlowy Stary Dworzec – nawiązuje do historycznej lokalizacji w miejscu realizacji inwestycji – starego dworca kolejowego, który z całą pewnością jest jeszcze kojarzony przez większość mieszkańców miasta i okolic.

– Z całą pewnością ten obiekt stanie się jednym z ulubionych miejsc Bolesławian, w których szybko i wygodnie zrobią konieczne zakupy. W razie ewentualnych pytań związanych z najmem – prosimy kontaktować się z Panią Katarzyna Kucharską odpowiedzialną za komercjalizację obiektu (katarzyna.kucharska@antan.pl, tel. + 48 791 042 505) – informują przedstawiciele Antat Development.

Park Handlowy Stary Dworzec w Bolesławcu
Park Handlowy Stary Dworzec w Bolesławcu
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl