Piąty punkt franczyzowy Semilac we Wrocławiu

Marka lakierów hybrydowych i kosmetyków do makijażu Semilac, należąca do polskiej spółki Nesperta, otworzyła swój 5 już punkt franczyzowy we Wrocławiu.

Marka Semilac stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek i odpowiada na ich potrzeby, dlatego Nesperta – właściciel sieci Semilac – otworzył kolejny swój punkt we Wrocławiu. Na nowej wyspie franczyzowej zlokalizowanej w CH Magnolia Park, podobnie jak na innych stanowiskach sprzedażowych, dostępny jest pełny asortyment marki, który pozwala zapoznać się produktami oraz wygodnie je przetestować. Dodatkowo, klientki mogą w komfortowy sposób skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców marki.

Nesperta rok 2018 zamknie 120 punktami Semilac

Obecnie produkty Semilac można zakupić w 20 sklepach monobrandowych oraz ponad 100 wyspach handlowych zlokalizowanych w 69 miastach Polski. Rok 2018 firma Nesperta planuje zakończyć  z wynikiem 120 punktów sprzedażowych.

– Marka Semilac od zawsze stara się być blisko kobiet. Każdego dnia wspiera je w podkreśleniu swojej siły piękna, pomaga uwalniać ich potencjał i odważnie wyrażać siebie. Dlatego dostarczamy dopasowane do aktualnych potrzeb bezpieczne i trwałe produkty, które charakteryzuje wysoka jakość. Stale rozwijajmy sieć franczyzową, aby każda kobieta w Polsce miała łatwy i szybki dostęp do naszych produktów oraz profesjonalnej porady i usługi. Niezmiernie cieszymy się, że od teraz z naszych kosmetyków korzystać mogą klientki Centrum Handlowego Magnolia Park we Wrocławiu – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.

Produkty Semilac od samego początku wprowadzenia marki na rynek, czyli od 2013 roku, cieszą się ogromną popularnością, a oferta jest stale poszerzana zgodnie z obowiązującymi trendami. Z produktów Semilac korzysta już ponad 2 tysiące salonów kosmetycznych, a także najbardziej prestiżowe szkoły kosmetyczne w Polsce.

Produkty Semilac są dostępne w 35 krajach na 5 kontynentach, w tym m.in. w: w Belgii, Chorwacji, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Maroko, USA, Irlandii, Norwegii, Rosji, Portugalii, Szwecji, i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lakiery Semilac posiadają Raport Bezpieczeństwa, Dermatest oraz certyfikat ISO 22716:2007. Wszystkie produkty marki dostępne są w sklepie internetowym www.semilac.pl oraz w sieci punktów franczyzowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl