Trzecia restauracja Berlin Döner Kebap w Krakowie

22 listopada została otwarta kolejna restauracja sieci Berlin Döner Kebap w Krakowie. Nowy lokal brandu pojawił się tym razem w znanej, mieszczącej się 5 minut od Rynku, Galerii Kazimierz. To już 46 restauracja Berlin Döner Kebap w Polsce.

– Cieszymy się trzecim otwarciem w tym pięknym mieście. Wcześniejsze restauracje udowodniły, że Krakowianie czekali na dobry kebap, dzięki czemu nasza marka jest tutaj bardzo lubiana – mówi Bartosz Balcerzak, manager marki Berlin Döner Kebap.

50 restauracji Berlin Döner Kebap

Marka Berlin Döner Kebap pierwszą restaurację otworzyła w 1998 roku, w Międzyzdrojach. Jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków.

Na liście miejsc, w których można skorzystać z oferty Berlin Döner Kebap są m.in. Centrum Handlowe Atrium Promenada w Warszawie, Forum Gdańsk, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Jak zapowiada firma Berlin Döner Kebap, do połowy 2019 roku w portfolio sieci znajdzie się 50 restauracji.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się
ponad 160 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek (m.in. Zara, H&M, Reserved, Empik, Smyk, GoSport, Jatomi Fitness), liczne punkty usługowe i gastronomiczne, multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi oraz market Carrefour Premium. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1500 miejsc parkingowych.

Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. To pierwsza oraz jedna z czołowych inwestycji IRE w Polsce. Za zarządzanie galerią odpowiedzialna jest firma CBRE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl