Kolejne drogerie Hebe otwarte

23 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie dwóch najnowszych drogerii sieci Hebe – w Zgierzu i Bydgoszczy.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja – właściciel drogerii Hebe – nie ustaje z ekspansją sieci. 23 listopada najnowsze drogerie pod logiem Hebe pojawiły się przy ul. Popiełuszki 2A w Zgierzu oraz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy.

Zaledwie dzień wcześniej (22 listopada) sieć drogerii Hebe powiększyła się o dwie inne lokalizacje. Nowo otwarte sklepy zadebiutowały przy ul. Kopalnianej 4A w Polkowicach oraz w Galerii Stela przy ul. Korfantego 23 w Cieszynie. Z kolei 26 listopada otwarte zostały sklepy Hebe w Parku Handlowym przy ul. Łokietka 24b w Brzegu oraz na osiedlu Promenady Wrocławskie przy ul. Zakładowej 12b we Wrocławiu.

Spójna wizualizacja i komfort zakupów

Sieć Hebe rozwija jest w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.