Amerykańska marka modowa otworzy salon w Cracovia Outlet

Proces komercjalizacji centrum Cracovia Outlet nabiera tempa. Realizowane przez KG Group centrum outlet, które powstaje na obszarze kompleksu handlowego typu mixed-use poszerza ofertę modową o markę Guess.

– Naszym założeniem jest stworzenie w centrum Cracovia Outlet optymalnego zestawu możliwości zakupowych, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dołączenie do grona najemców takiej marki jak Guess znakomicie wpisuje się w ten scenariusz – ocenia Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

440 mkw. powierzchni dla Guess w Cracovia Outlet

Dla marki Guess centra outletowe stały się drugim kanałem dystrybucji, który doskonale uzupełnia działanie sklepów zlokalizowanych w regularnych centrach handlowych. Krakowskie centrum Cracovia Outlet wpasowuje się w strategię funkcjonowania tej marki.

– Lokalizacja centrum Cracovia Outlet ma dla nas duże znaczenie.  Pozwala dobrze spenetrować lokalny rynek krakowski pod względem potrzeb klientów i odpowiedzieć na to zapotrzebowanie.  Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest jej połączenie z parkiem handlowym, który dopełni całości i pozwoli w ramach jednej wizyty zrealizować szersze zakupy – mówi Waldemar Madajczyk Vice President European Markets CEE & Russia.

W sklepie o powierzchni 440 mkw. znajdzie się pełen zakres kolekcji marki Guess. Klienci będą mogli kupić produkty z kolekcji damskiej, męskiej, a także odzież dziecięcą. Dostępne będą także akcesoria i obuwie.

– Proces komercjalizacji przebiega bardzo sprawnie. Centrum Cracovia Outlet cieszy się zainteresowaniem na rynku. Cały czas prowadzone są rozmowy z przyszłymi najemcami. Dzięki przemyślanej koncepcji, w której centrum outlet funkcjonuje w synergii z pozostałymi obiektami kompleksu typu mixed-use zainteresowanie najemców jest wysokie – mówi Katarzyna Szabelska, Associate Director z firmy BOIG, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

Cracovia Outlet powstanie w ramach kompleksu handlowego typu mixed-use

Cracovia Outlet to nowoczesne  centrum outletowe powstające w centralnej części Krakowa w ramach kompleksu handlowego typu mixed-use. Bardzo dobre połączenie z autostradą A4 i drogą ekspresową S7 sprawia, że zakupy będą mogły tu robić także osoby spoza aglomeracji krakowskiej. Nowoczesna architektura obiektu pozostaje w zgodzie z dynamicznie rozwijającymi się w okolicy inwestycjami mieszkaniowymi. Oprócz pokaźnej powierzchni oraz imponującej oferty atutem centrum Cracovia Outlet jest jego zlokalizowanie w ramach powstającego na obszarze 15 ha kompleksu handlowego o łącznej powierzchni 60 tys. mkw., w skład którego wejdą 2 parki handlowe Atut z ofertą spożywczą i wyposażenia wnętrz oraz wielkopowierzchniowy sklep meblowy Agata. Dodatkowym walorem lokalizacji jest sąsiedztwo innych centrów handlowych i targowo-kongresowych. Na klientów czekać będzie około 2 tys. miejsc parkingowych. Otwarcie centrum Cracovia Outlet wraz z całym kompleksem handlowym typu mixed-use zaplanowano na drugą połowę 2020 roku.

KG Group S.A.  to holding spółek, których główny cel stanowi ogólnopolska działalność deweloperska w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Atutem firmy jest wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, znajomości lokalnego rynku krakowskiego, zamiłowania do tego rynku, a także entuzjazmu, z którym KG Group, jako dynamicznie rozwijający się podmiot gospodarczy, podchodzi do tworzenia nowych obiektów komercyjnych. Grupa zrealizowała już projekty lokalnych centrów handlowych Atut – sześć obiektów pod wspólnym szyldem działa w Węgrzcach koło Krakowa, Pruszkowie, Krakowie przy ul. Grażyny oraz w Sosnowcu, Łodzi i Jaworzu,. Planowane są też kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Ruczaj i Atut Złocień (otwarcie obu centrów planowane jest na I kwartał 2019 roku), Atut Bielany oraz obiekty w Suchej Beskidzkiej i Bełchatowie.

Za komercjalizację centrum Cracovia Outlet odpowiada BOIG Property Consulting, firma od lat działająca na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. BOIG jest także doświadczonym dostawcą usług związanych z wynajmem powierzchni handlowej w centrach typu outlet.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.