Sieć Meet & Fit otworzyła kolejny lokal w galerii handlowej

Pod koniec listopada sieć bistro Meet & Fit otworzyła kolejny lokal. Zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie.

Lokal znajduje się na parterze Galerii w strefie Food Court.  – Jest to nasz drugi lokal w centrum handlowym. Ten typ lokalizacji jest jednym z preferowanych przez naszą firmę. W ciągu pierwszych trzech dni obsłużyliśmy 2283 klientów do czego na pewno przyczynił wzmożony ruch związany z okresem promocji „Black Friday”. Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery pod jednym dachem. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej – komentuje Łukasz Błażejewski, który zarządza siecią restauracji „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych „Meet & Fit – Slow Food”.

lukasz-blazejewski-meat-fit
Łukasz Błażejewski

Meet & Fit planuje dalszą ekspansję

– W najbliższym czasie planujemy otwarcia w kolejnych miastach. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych franczyzobiorców. Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro „Meet & Fit” muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tyś zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą – dodaje Łukasz Błażejewski.

Jak zapowiada w rozmowie z redakcją Reatilnet.pl Łukasz Błażejewski, na koniec 2019 roku sieć Meet & Fit będzie liczyła ok. 48-50 lokali. To oznacza, że w przyszłym roku powstanie ok. 20 nowych punktów.

Mało powierzchniowe bistro

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Meet & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.