Lavard rozwija się w prestiżowych centrach handlowych

Libero Katowice to nowe miejsce na mapie handlowej dla sieci Lavard. Właściciel sieci otworzył tam swój najnowszy, 200-metrowy salon sprzedaży. Kolejny sklep zadebiutuje w Warszawie.

– W Libero Katowice zajęliśmy salon o powierzchni 200 mkw. Klienci znajdą w nim kolekcję duobrandową, czyli skierowaną do kobiet i mężczyzn – mówi mówi dla retailnet.pl Jolanta Jasionowska-Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

Libero to najnowocześniejszy wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowy na Śląsku o powierzchni 45 tys. mkw. GLA, którego właścicielem i deweloperem jest Echo Investment. Na przestrzeni 3-kondygnacji obiekt mieści ponad 150 sklepów i punktów usługowych, liczne restauracje i kawiarnie, najnowszy w tej części kraju multipleks, klub fitness i centrum medyczne. Libero pierwszy klientów przywitało 15  listopada br.

Lavard w Libero Katowice
Lavard w Libero Katowice

– Na tym nie kończymy naszej ekspansji, ponieważ już niebawem otworzymy kolejny punkt sprzedaży. Nowy sklep pojawi się w Warszawie – zapowiada Jolanta Jasionowska-Kasiak. Polska marka oferująca elegancją odzież dla kobiet i mężczyzn wzbogaci ofertę handlową Galerii Mokotów. Sieć wybrała nowoczesne centrum handlowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy.

Poza otwarciem nowych placówek handlowych, Lavard inwestuje w istniejące salony. 20 listopada br. miało miejsce reotwarcie sklepu w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Salon urósł dwukrotnie, dzięki czemu powierzchnia sprzedażowa wynosi ponad 200 mkw. – Koncept zlokalizowany na dużej powierzchni absolutnie działa i spełnia swoją rolę, ponieważ zaspokaja potrzeby klientów zarówno damskich, jak i męskich – podkreśla Jolanta Jasionowska-Kasiak.

Salon Lavard w Focus Mall Piotrków Trybunalski
Salon Lavard w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Lavard stawa na miasta pow. 200 tys. mieszkańców

Zgodnie z przyjętą strategią, Lavard realizuje projekty w dużych miastach i w dobrych centrach handlowych. Pożądana powierzchnia pod sklep duobrandowy (Lavard Men i Lavard Woman) to nawet 200 mkw., a pod monobrandowy (Lavard Men) ok. 150 mkw. Firma zainteresowana jest lokalizacjami w miastach powyżej 200 tys. osób.

Lavard to polska, dynamicznie rozwijająca się i specjalizująca się w branży mody męskiej marka. W swojej ofercie posiada m.in. płaszcze, garnitury, koszule oraz galanterię skórzaną. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów. Za marką Lavard stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr.

Lavard w Libero Katowice
Lavard w Libero Katowice
Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top