Trwa ekspansja Galerii Hosso. Jutro otwarcie obiektu w Świebodzinie

Bogata oferta rozrywkowo-handlowa i przestronny foodcourt – tak będzie wyglądała Galeria Hosso Świebodzin. Realizowana przez Grupę Hosso inwestycja 1 grudnia br. o godzinie 10 przywita pierwszych klientów.

Galeria Hosso w Świebodzinie to już drugi, po otwartej 26 października br. galerii w Gubinie, projekt w województwie lubuskim realizowany przez Grupę Hosso. Na 12 tys. mkw. Galerii w Świebodzinie dostępne będą sklepy z wielu branż. W obiekcie obecny będzie salon Empik, który oferuje kompleksowy wybór jakościowych produktów z wielu dziedzin. Segment modowy reprezentują m.in. brandy Quiosque, Big Star, Vistula, Wólczanka, 4F, sportowa marka modowa ubierająca polską reprezentację olimpijską oraz sieć sklepów 50 Style.

W Galerii znajdzie się też salon biżuteryjny YES, czy Hebe, jedna z najprężniej rozwijających się sieci drogeryjnych w kraju. Pojawią się również marka Action wprowadzająca swój dyskont z produktami niespożywczymi, czy sieć samoobsługowych sklepów Pepco, oferująca produkty w najniższych cenach. Elektronikę reprezentuje RTV Euro AGD, lider marketów ze sprzętem elektronicznym. Wśród najemców Galerii w Świebodzinie znajdują się także marki spożywcze jak i optyczne.

Na klientów Hosso w Świebodzinie czekać będzie kino najnowszej generacji, w którym mieścić się będą 3 klimatyzowane oraz komfortowo wyposażone sale kinowe. Będzie to również pierwszy tego typu obiekt w regionie, w którym znajdować się będzie poza kinem także nowoczesny klub fitness należący do sieci Quanfit. W przestronnym foodcourcie, będzie można skorzystać z oferty restauracyjnej, reprezentującej różne kuchnie jak i fastfoodowej. Dla najmłodszych klientów Galerii stworzono bogatą przestrzeń z licznymi animacjami.

Dogodna lokalizacja

Galeria Hosso w Świebodzinie położona jest w strategicznej lokalizacji – w pobliżu zjazdu z drogi krajowej S3 oraz w bliskim sąsiedztwie pomnika Chrystusa Króla, miejsca ściągającego liczne rzesze turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców została przygotowana bogata oferta rozrywkowo-handlowa Centrum, która zaspokaja potrzeby lokalnej społeczności Świebodzina i okolic. Duża część rozrywkowo-gastronomiczna sprosta oczekiwaniom mieszkańców i przyciągnie klientów z okolic i całego regionu.

Do dyspozycji klientów galerii przygotowano 400 miejsc parkingowych.

Tak wyglądały przygotowania do realizacji inwestycji w Świebodzinie:

Grupa Hosso jest właścicielem galerii handlowych m.in. w Kołobrzegu, Szczecinku, Gryficach, Białogardzie, Gubinie. Spółka obecnie realizuje kolejne inwestycje handlowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl