Factory Poznań zmienia wnętrza

– Zmieniające się oczekiwania klientów wytyczają kierunek zmian, w jakim powinien podążać zarządca i właściciel centrum. Dobra oferta outletu to dzisiaj nie tylko satysfakcjonujący zestaw marek i atrakcyjne ceny, choć to podstawa formatu centrum wyprzedażowego, ale też odpowiednie standardy obsługi, pakiet usług dodatkowych i wysokiej jakości przestrzenie zakupowe – mówi Magdalena Chachulska, Asset Management Director, Neinver.

Właśnie zakończyły się prace renowacyjne we wnętrzach Factory Poznań. Centrum outlet zyskało nowoczesne przestrzenie zakupowe, z dominującymi jasnymi kolorami i bardzo dobrą ekspozycją witryn. Neinver – zarządca obiektu – rozszerzył też ofertę dodatkową dla klientów.

Nowe wnętrza w Factory Poznań zyskały na atrakcyjności, dzięki łagodnym zestawieniom kolorystycznym i dobremu połączeniu zastosowanych materiałów. We wszystkich pasażach wymieniona została posadzka. Jasne panele z dominującą bielą i szarościami, odwołującymi się do kolorów ziemi, uczyniły je bardziej przestronnymi. Kompleksową zmianę przeszły też korytarze prowadzące do toalet- z nowymi okładzinami na ścianach i nowoczesnymi nośnikami, promującymi ofertę poszczególnych salonów w centrum.

Factory Poznań
Factory Poznań

Nowe strefy relaksu w Factory Poznań

Klienci poznańskiego outletu zyskali też nowe strefy relaksu, zbudowane w dwóch formatach – mniejszym i większym. Krótką przerwę w zakupach spędzić mogą teraz w komfortowych  warunkach. Czekają na nich  wygodne kanapy z naturalnych materiałów, miękka wykładzina i otoczenie zielonej roślinności. Strefy zaopatrzone są w punkty ładowania urządzeń mobilnych, zarówno indukcyjne, jak i tradycyjne z kablami USB.

– Klienci Factory Poznań przyjeżdżają do outletu z miejscowości, oddalonych nawet o 100 km. Robiąc kompleksowe zakupy, oczekują komfortu i dobrych standardów we wszystkich aspektach funkcjonowania centrum. Nowe wnętrza mają szansę spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających – mówi Aleksandra Grychowska, dyrektor Factory Poznań.

Dla dzieci powstał nowy plan zabaw z mini- kinem. To forma niskiej zabudowy, bezpiecznej nawet dla najmłodszych – z miękką posadzką, tablicami edukacyjnymi wspierającymi aktywność manualną i małą ścianką wspinaczkową. Na dużym ekranie ledowym emitowane są popularne bajki.

Dodatkowe usługi w Factory Poznań

Factory , podobnie jak pozostałe outlety z portfolio Neinver w warszawskim Annopolu i Ursusie oraz w Krakowie, przygotowało dla klientów bogaty zestaw dodatkowych usług i udogodnień. Standardem są już pokoje dla rodziców z dziećmi, zaopatrzone w wygodne fotele do karmienia czy przewijaki. Rodziny mogą parkować samochody na poszerzonych miejscach bezpośrednio przed wejściem głównym. Dostępne są również auta Traficar do wypożyczenia na minuty, stacja miejskich rowerów Nextbike, czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Dla większego komfortu w zakupach zamontowane zostały też specjalne szafki depozytowe, gdzie zostawić można ubrania czy zrobione wcześniej zakupy. Jest infopunkt, gdzie zasięgnąć można wszelkich informacji dot. zakupów, zamówić taksówkę, czy kupić kartę podarunkową. Do dyspozycji klientów jest też usługa drukowania i ksero.

15 tys. mkw. GLA w Factory Poznań

Factory Poznań ma prawie 15 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się 90 salonów popularnych marek polskich i światowych niemal wszystkich branż: od mody damskiej i męskiej, przez obuwie, galanterię skórzaną, akcesoria, artykuły wnętrzarskie, kosmetyki, po mocną ofertę marek sportowych i outdoorowych – z segmentu mid-mass market i premium. Obiekt odwiedza każdego roku kilka milionów klientów- mieszkańców Wielkopolski i turystów. To jedyne centrum outlet w regionie. Centrum zlokalizowane jest w podpoznańskim Luboniu, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2. Posiada parking na 800 samochodów. Obiekt należy do Neinver.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl