Ceetrus: zakończono modernizację Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna w Białymstoku i udostępnił klientom odnowione przestrzenie. Od 1 grudnia odwiedzający mogą korzystać, m.in. z nowych miejsc do wypoczynku, specjalnej przestrzeni do pracy oraz nowoczesnej strefy restauracyjnej. Obiekt zyskał również nową identyfikację wizualną i system oznaczeń.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna działa na podlaskim rynku od osiemnastu lat i jest lubianym przez mieszkańców Białegostoku oraz klientów z Białorusi miejscem zakupów. Do ich dyspozycji jest ponad 50 salonów z modą, obuwiem, kosmetykami, produktami dla dzieci oraz elektroniką i artykułami wyposażenia wnętrz. Z myślą o zwiększeniu komfortu zakupów i zapewnieniu klientom miejsc, w których mogliby odpocząć, Ceetrus Polska przeprowadził modernizację wnętrza centrum handlowego.

– Nasze centrum handlowe po kilkunastu latach obecności na rynku wymagało modernizacji. Zależało nam na tym, aby jego wnętrze stało się bardziej funkcjonalne, wygodne i estetyczne. Dzięki pracom prowadzonym przez kilka miesięcy efekt można zauważyć od razu. We wnętrzu dominują jasne kolory, proste formy i nowoczesne meble. Pojawiły się także nowe przestrzenie, gdzie nasi klienci mogą przyjemnie spędzić czas – podkreśla Aneta Nowicka, menedżer Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna.

Modernizację Auchan Produkcyjna rozpoczęto w lipcu 2018 r.

Prace remontowe, prowadzone od końca lipca 2018 roku, objęły pasaże, strefę restauracyjną, plac zabaw oraz toalety. Obiekt zyskał komfortowe przestrzenie, a klienci mają do dyspozycji więcej miejsc, w których mogą spędzić czas z najbliższymi, a także wygodnie pracować. Dzięki nowym kolorom, elementom małej architektury i ledowemu oświetleniu wnętrze Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna stało się bardziej jasne i nowoczesne.

Wśród zmodernizowanych przestrzeni wyróżnia się strefa restauracyjna. Dzięki zastosowaniu niskich ścianek oraz elementów stalowych z przeszkleniami została ona oddzielona od ogólnodostępnej przestrzeni. Nowa aranżacja zapewnia spokój w czasie posiłków i spotkań, a duża liczba roślin ożywia wnętrze i tworzy przyjazną atmosferę. Już wkrótce zostanie oddany do użytku nowy plac zabaw z kolorowymi zabawkami dla dzieci.

Odnowione Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna będzie kolejnym obiektem w portfolio Ceetrus Polska ze znakiem jakości OShopping. Jest on przyznawany centrom handlowym, które wyróżniają się funkcjonalnością i wprowadzonymi udogodnieniami dla klientów. Dlatego centrum handlowe otrzymało nową identyfikację wizualną. Zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz galerii handlowej pojawił się nowy system oznaczeń, wskazujący klientom lokalizacje poszczególnych stref i części wspólnych. Obiekt ma również nową stronę internetową, na której łatwo można znaleźć informacje o ofercie handlowej, usługach oraz sprawdzić planowane wydarzenia i animacje.

Za modernizację Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna odpowiada Ceetrus Polska. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Design+, a generalnym wykonawcą prac budowlanych firma Takana.

Ponad 7,5 tys. mkw. powierzchni handlowej

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna to przyjazne i nowoczesne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Pepco, perfumeria Sephora  oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD oraz pierwszy w Białymstoku punkt odbioru IKEA natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1435 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi. Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Powstało w 2000 roku, a w 2018 zostało odnowione. Obiekt ma 7590 mkw. powierzchni handlowej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl