Grycan otworzył czwartą lodziarnio-kawiarnię w Katowicach

W Centrum Handlowym Libero w Katowicach została otwarta czwarta w tym mieście lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. Obecnie w ramach sieci Grycan dział 155 punktów w Polsce.

– Cieszymy się z otwarcia kolejnego lokalu na Śląsku. To właśnie w lodziarnio-kawiarniach mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami. Mamy nadzieję, że goście galerii chętnie skorzystają z naszej słodkiej oferty i odpoczną smakując wyśmienite desery lodowe, ciasta i kawy – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Wnętrze nowego lokalu Grycan – Lody od pokoleń charakteryzuje się jasną kolorystyką, a dla klientów udostępniono 12 stolików i 26 miejsc siedzących. Lodziarnio-kawiarnia w Centrum Handlowym w Libero jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00 oraz w niedziele od 09.00 do 20.00.

Marka Grycan od 14 lat na rynku

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu niemal 14 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy już ponad 150 lokali, które są zlokalizowane w centrach handlowych i przy ulicach.

Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów,  zarówno tych na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego jak i sorbetów z owoców oraz wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne w opakowaniach 1100 ml, 900 ml i 500 ml, sorbety w opakowaniach 500 ml, lody jogurtowe w opakowaniach 500 ml oraz lody impulsowe w kubeczku 125 ml z dołączoną łyżeczką. Menu lodziarnio-kawiarni obejmuje również domowe ciasta  i torty, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawę parzoną  z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli.

Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny.

Firma Grycan – Lody od pokoleń jest liderem rynku lodów familijnych w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl