Niemiecka marka WMF otworzyła pierwszy sklep w Polsce

WMF to światowy producent artykułów niezbędnych w domu. Firma prowadzi już w Polsce sprzedaż internetową. Teraz zdecydowała się otworzyć również pierwszy sklep stacjonarny.

WMF Grupa składa się z 10 marek i jest obecna w 24 krajach na całym świecie. Produkty WMF można znaleźć w ponad 200 sklepach należących do firmy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a także licznych sklepach internetowych m.in. w Polsce.

Dostawy ze sklepu internetowego realizowane są przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską DPD. Przy zakupach powyżej 390 złotych dostawa realizowana jest gratis.

WMF z pierwszym salonem stacjonarnym

Pierwszy sklep stacjonarny tej marki w Polsce został uruchomiony pod koniec listopada w Galerii Dom Wnętrz Tetmajera 83. To miejsce skupiające wyselekcjonowane marki z dziedziny wystroju wnętrz.

W krakowskiej galerii design łączy się z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Wśród innych najemców są takie marki jak Kler, Almidecor, Halupczok, Rust, Ilumni, Schody Lempa, Stolarnie Galicyjskie, oraz Doram Design.

Światowy zasięg marki WMF

WMF to światowy producent artykułów niezbędnych w domu. Założona w 1853 roku firma jest międzynarodowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności.

Firmie od samego początku przyświeca filozofia ustanawiania nowych trendów i standardów codziennego życia, dlatego u podstaw sukcesu koncernu leży konsekwentna polityka dotycząca produktów, które wyróżniają się na świecie. WMF to marka będąca synonimem elegancji, a zarazem prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl