Ergo Store realizuje kolejne polskie i zagraniczne projekty dla Levi’sa i Grupy LPP

Ergo Store – firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wnętrz przestrzeni handlowych – w październiku i listopadzie zrealizowała kilka nowych zagranicznych projektów dla Grupy LPP i Levi’s m.in. w Niemczech, na Słowacji i Węgrzech. Grupa jest także odpowiedzialna za projekt trzech sklepów LPP w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu.

– Damski sklep w samym centrum stolicy Bawarii to jedna z naszych ostatnich produkcji dla legendarnego producenta jeansów – informują eksperci z Ergo Store.

Sklep marki Levi’s w centrum Monachium przygotowany przez Ergo Store

Sklep typu shop-in-shop zlokalizowany jest w domu towarowym Kaufhof przy Kaufingerstrasse, tuż obok Placu Mariackiego – centralnego placu Monachium. Zakres prac Ergo Store przy przygotowywaniu nowego sklepu Levi’sa obejmował produkcję mebli, ich transport oraz montaż. Dominującym kolorem w damskich sklepach Levi’sa jest biel. Lokal spełnia ponadto liczne standardy ekologiczne i zrównoważonego rozwoju, a materiały użyte do aranżacji przestrzeni posiadają odpowiednie ekologiczne certyfikaty.

Współpraca Ergo Store z marką Levi’s ma charakter długofalowy. W ubiegłym roku Ergo Store przygotował już sklep w tym mieście, również w jednym z domów towarowych Kaufhof. Ponadto dla tej marki Ergo Store przygotowywał salony także w takich europejskich miastach jak Rzym, Mediolan, Paryż, Budapeszt, Bukareszt, Glasgow czy Madryt. Większość z tych produkcji to sklepy tupu shop in shopy, ale są również sklepy monobrandowe.

– Prowadzimy ok. 300 projektów w 30 krajach rocznie. W projekcie wnętrza liczy się każdy detal: oświetlenie, kształt, kolorystyka, rozmieszczenie mebli, a także spójność z przekazem marki. Projekt powinien być prawdziwy, oryginalny – nie dominujący, ma dobrze eksponować produkt, a nie go „przytłaczać”. Elementem wymagającym szczególnej uwagi są materiały. Powinny być spójne z całością projektu oraz charakterem produktów i usług, które oferujemy – mówi dla Retailnet Izabella Węgrzyn, Wiceprezes Zarządu Ergo Store.

Realizacje Ergo Store dla Grupy LPP w Polsce i za granicą

Stałym klientem Ergo Store jest także Grupa LPP. Współpraca z odzieżowym gigantem zaowocowała dotychczas projektami zrealizowanymi w takich krajach jak m.in. Rosja, Niemcy, Węgry, Chorwacja, Serbia oraz Polska. Ekipa Ergo Store była odpowiedzialna m.in. za przygotowanie flagowego salonu Reserved w Berlinie, jak również salonów tej marki w Budapeszcie czy Moskwie. Kierunek rosyjski, jak podkreśla zarząd spółki, jest bardzo ważny w działalności firmy (Ergo Store ma w Moskwie stałego przedstawiciela), o czym świadczy lista wykonanych sklepów, która obejmuje takie miasta jak Rostów, Krasnodar, Jekaterymburg, Tuła oraz stolica wschodniej Syberii, Irkuck. Ergo Store regularnie prowadzi również dla grupy LPP projekty w Polsce. Jedno z ostatnich przedsięwzięć to sklepy Reserved, Cropp i House w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu.

– Sklepy Reserved, Cropp i House w Centrum Handlowym Platan to jedna z naszych ostatnich produkcji dla grupy LPP. Zakres prac Ergo Store przy każdym z trzech nowych sklepów grupy LPP obejmował produkcję mebli, transport oraz montaż. Prace montażowe były prowadzone pomiędzy 1 a 14 października, a sklepy zostały otwarte 24 października – informują eksperci z Ergo Store.

Największą powierzchnię w CH Platan – bo ponad 2,3 tys. mkw. – ma dwukondygnacyjny salon flagowej marki grupy LPP – Reserved. Uwzględnia on założenia odświeżonego konceptu salonów Reserved, który obejmuje m.in. podwyższenie ekspozycji ściennej, rozjaśnienie wnętrza, a także akcentowanie przestrzeni poprzez specjalne podesty umieszczane pod zestawami mebli. Ten sam koncept salonów Ergo Store zastosował już wcześniej przygotowując sklepy w Budapeszcie oraz w Liptowskim Mikułaszu.

LPP to także stały klient Ergo Store dla którego firma wykonuje sklepy w Polsce oraz w takich krajach jak Rosja, Niemcy, Serbia czy Węgry.

Przypomnijmy, Ergo Store specjalizuje się w zakresie projektowania i produkcji wnętrz przestrzeni handlowych. Jest częścią Grupy Ergo. Grupa Ergo od ponad 25 lat współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi globalnymi markami. Przygotowane przez Ergo Store sklepy można znaleźć na najbardziej znanych i prestiżowych ulicach handlowych, w galeriach handlowych jak i kameralnych miejscach Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. Wśród klientów znajdziemy największe polskie firmy odzieżowe – LPP, grupę CCC, a także globalne marki takie jak Levi’s, Wrangler czy Etam.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl