Kodano Optyk w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

W Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec został otwarty sklep marki Kodano Optyk. Nowy najemca, w którego ofercie znajdują się okulary, soczewki kontaktowe oraz usługa badania wzroku, zajął salon o powierzchni blisko 100 mkw. To drugi sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Salon Kodano Optyk będzie 7. salonem sieci w Polsce i drugim sklepem w obiektach zarządzanych przez Ceetrus Polska. Kodano Optyk oferuje szeroki wybór okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych, akcesoriów okularowych, a także badania wzroku wykonywane przez wykwalifikowanych optometrystów oraz refrakcjonistów. Firma jest spółką należącą do grupy Szkla.com S.A., która jest operatorem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji.

Ponad połowa Polaków ma wadę wzroku, z czego 15 mln nosi okulary korekcyjne. To dla nich chcemy rozwijać naszą sieć, aby zapewnić im wygodny i oszczędny sposób na zakup okularów. Nasza misja jest bardzo prosta i klarowna: chcemy pomagać Polakom poprawić komfort widzenia. Nasz rozwój koncentrujemy na dużych miastach mówi Mateusz Matula, prezes Kodano Optyk.

Za komercjalizację Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska

– Cieszę się, że oferta Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec została uzupełniona o ofertę salonu z tak szeroką gamą produktów optycznych, tym bardziej, że to już drugi salon marki Kodano Optyk w Centrach Handlowych Auchan w Polsce – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Diverse, CCC, a także apteka i biuro podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 2440 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Powstało w 1999 roku. Obiekt ma 25 768 mkw. powierzchni handlowej.

Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl