Drogeria Hebe wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza drogeria Hebe. Od 23 listopada klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni 310 mkw. Jest to czwarta drogeria Hebe otwarta w tym roku w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. 

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz działa na lokalnym rynku od blisko osiemnastu lat. W pierwszych miesiącach 2018 roku obiekt przeszedł modernizację, dzięki której jego wnętrze stało się bardziej komfortowe i przyjazne dla klientów. Mogą oni obecnie robić zakupy w blisko 50 sklepach, skorzystać z oferty punktów usługowych, a także zjeść posiłek i wypocząć w przestrzeniach rekreacyjnych.

23 listopada ofertę Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz w segmencie zdrowie i uroda rozszerzyła drogeria Hebe z bogatym asortymentem kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni około 310 mkw.

Sieć Hebe tworzą nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn.

– Minione miesiące upływają w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pod znakiem zmian. Zmieniliśmy nasze wnętrze, tak aby było bardziej przyjazne klientom. Dbamy również o to, by rozszerzać ofertę handlową obiektu. Dlatego cieszymy się, że właściciel marki Hebe zdecydował się otworzyć u nas swoją drogerię – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie czwartą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Parku Handlowego Auchan Bielany, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan oraz Galerii Łomianki.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn