Drogeria Hebe wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza drogeria Hebe. Od 23 listopada klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni 310 mkw. Jest to czwarta drogeria Hebe otwarta w tym roku w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. 

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz działa na lokalnym rynku od blisko osiemnastu lat. W pierwszych miesiącach 2018 roku obiekt przeszedł modernizację, dzięki której jego wnętrze stało się bardziej komfortowe i przyjazne dla klientów. Mogą oni obecnie robić zakupy w blisko 50 sklepach, skorzystać z oferty punktów usługowych, a także zjeść posiłek i wypocząć w przestrzeniach rekreacyjnych.

23 listopada ofertę Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz w segmencie zdrowie i uroda rozszerzyła drogeria Hebe z bogatym asortymentem kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni około 310 mkw.

Sieć Hebe tworzą nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn.

– Minione miesiące upływają w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pod znakiem zmian. Zmieniliśmy nasze wnętrze, tak aby było bardziej przyjazne klientom. Dbamy również o to, by rozszerzać ofertę handlową obiektu. Dlatego cieszymy się, że właściciel marki Hebe zdecydował się otworzyć u nas swoją drogerię – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie czwartą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Parku Handlowego Auchan Bielany, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan oraz Galerii Łomianki.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl