CCC: przychody wyższe o 30 proc.

Spółka CCC S.A., właściciel sieci sklepów obuwniczych, osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży za listopad 2018 w wysokości 553,3 mln zł, które były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 30 proc.

Przychody za okres styczeń – listopad wyniosły 4362,2 mln zł. Tym samym wzrosły o 17 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Sprzedaż detaliczna i online

Przychody ze sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych za listopad 2018 wyniosły ponad 428,7 mln zł (w tym 4,5 mln zł – eobuwie.pl S.A. i 51,1 mln zł Karl Vögele AG). Przychody w tym okresie były wyższe od  przychodów osiągniętych rok wcześniej o 26 proc. Narastająco za okres styczeń – listopad przychody ze sprzedaży wyniosły około 3397,5 mln zł (w tym 24,2 mln zł – eobuwie.pl S.A. i 248,9 mln zł Karl Vögele AG). To wzrost o 13 proc. w stosunku do roku 2017

Przychody w kanale internetowym za listopad 2018 wyniosły 119,7 mln zł (w tym 3,3 mln zł Karl Vögele AG i 2,7 mln zł DeeZee Sp. z o.o. Sp. k.) i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 81 proc. Natomiast narastająco za okres styczeń – listopad  przychody wzrosły o 60 proc. rok do roku i wyniosły 867,5 mln zł (w tym 12,8 mln zł Karl Vögele AG i 3,2 mln zł DeeZee Sp. z o.o. Sp. k.).

Grupa CCC posiada sieć blisko 1,2 tys. salonów

Grupa CCC jest najszybciej rozwijającą się firmą obuwniczą w Europie i jednocześnie największym producentem obuwia w tym regionie. CCC poprzez eobuwie.pl SA jest również liderem e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, w segmencie obuwia. Grupa CCC posiada sieć blisko 1,2 tys. salonów i działa w 23 krajach w Europie i poza nią, w kanałach off-line i on-line. Modne i atrakcyjne produkty CCC i eobuwie.pl oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Węgrzech, Bułgarii, Serbii, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii, Mołdawii, Grecji, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szwecji, jak również w Szwajcarii (przez sieć Voegele). Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych w Polsce, zatrudnia ponad 14 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.