Gastromall: otwarto 82. restaurację sieci Olimp

Sieć restauracji Olimp 1 grudnia br. powiększyła się o nowy lokal, który znajduje się w Galerii Hosso w Świebodzinie. To już 82. restauracja Olimp na terenie kraju. Marka należy do Gastromall Group.

Nowa restauracja została zaaranżowana według najnowszej koncepcji wizualnej opartej na stonowanych kolorach, naturalnym drewnie oraz dodatkowych elementach dekoracyjnych. Bieżąca komunikacja marketingowa została przeniesiona na monitory zarządzane zdalnie z centrali.

Ostatnio otwarto również restauracje Olimp w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie i Galerii Hosso przy ulicy Ułanów Karpackich 3 w Gubinie.

Restauracje Olimp od 60 do 600 mkw.

Sieć restauracji Olimp to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw.  Obecnie obejmuje 82 punkty sprzedaży.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.