Pierwszy w Europie Orsay Connect już otwarty

Orsay Connect, pierwszy w Polsce i Europie salon zakupów online, otwarty został w Stalowej Woli. Nowoczesny koncept, łączący zalety zakupów tradycyjnych z nowymi technologiami, zachęca odwiedzających do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami na żywo i zamawiania online na miejscu. Klientki mogą też umawiać się na indywidualne spotkania ze stylistą Orsay, odpocząć w wygodnych fotelach przy kawie, a w razie potrzeby podładować telefon.

Orsay Connect, otwarty 6 grudnia br. w VIVO! Stalowa Wola, to salon oparty na autorskiej koncepcji showroomu. Na powierzchni ponad 60 mkw. prezentowana jest tylko najnowsza oferta marki, dostępna w pełnej rozmiarówce, co pozwala klientkom na idealne dopasowanie wybranego modelu do figury i preferencji. Koncept Orsay Connect to propozycja korzystania z zakupów w wersji nietuzinkowej i nowoczesnej.

Połączenie offline z online

W salonie, urządzonym w stylu sprzyjającym odpoczynkowi i komfortowi, do dyspozycji klientek jest interaktywne lustro „magic mirror”, można także skorzystać z porad osobistej stylistki Orsay. Następnie, przy filiżance kawy i słodkościach, można sfinalizować zamówienie. Odbywa się to na dwa sposoby – przy pomocy tabletów dostępnych w salonie lub u sprzedawcy, który osobiście dokona zamówienia dla klienta na swoim urządzeniu. Dzięki usłudze Click&Collect paczkę można bezkosztowo odebrać lub zwrócić na miejscu.

– Nowy koncept Orsay Connect doskonale wpisuje się w ofertę naszego centrum handlowego, w którym stawiamy na przyjazną atmosferę, przyjemność zakupów i doświadczanie nowych wrażeń. Dzięki połączeniu zalet offline z online, czyli realnego kontaktu z profesjonalnym sprzedawcą i stylistą z możliwościami, jakie niesie ze sobą wirtualna rzeczywistość – zyskujemy nowoczesną powierzchnię, która z pewnością stanie się popularnym miejscem odwiedzin wszystkich kobiet w Stalowej Woli. Cieszę się, że właśnie u nas otwarty został tak nowatorski projekt, wyznaczający nowe trendy na rynku centrów handlowych – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz, firmy będącej właścicielem VIVO! Stalowa Wola.

Orsay w blisko 30 krajach

Orsay to marka odzieżowa z ofertą dla kobiet. Sieć należy do spółki Orsay GmbH, która została założona w 1975 roku. W Polsce jest reprezentowana przez Ordipol sp. z o.o. Obecnie w całej Europie istnieje ponad 640 salonów Orsay w blisko 30 krajach. Firma zatrudnia ponad 4,5 tys. pracowników

Sklepy Orsay znajdują się m.in. w krajach takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Słowenia, Chorwacja,  Ukraina, Rosja, Łotwa, Finlandia, Białoruś, Gruzja. Sprzedaż prowadzona jest także w sklepie internetowym na stronie orsay.com.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl