Leroy Merlin debiutuje w Olsztynie. To będzie Gigamarket

Na 14 grudnia 2018 roku zaplanowano otwarcie pierwszego w województwie warmińsko-mazurskim sklepu sieci Leroy Merlin. Jest to pierwszy sklep tej sieci w Olsztynie i 61. w Polsce.

Sklep powstał przy ulicy Juliana Tuwima 25. GIGAmarket wyróżnia się między innymi niezwykle dużą powierzchnią sprzedaży – ponad 14 tys. mkw. –  na której klienci znajdą produkty i usługi dla domu, mieszkania, balkonu i ogrodu.

Nowy sklep Leroy Merlin w Olsztynie zaoferuje ponad 40 tys. produktów od ręki. Oferta podzielona jest na 13. działów handlowych – dział budowlany, drzewny, elektryczny, narzędzi, kuchnia, glazury i terakoty, sanitarny, hydrauliczny, ogród, metalowy, farb i lakierów, dekoracje i dywany oraz oświetlenie. Klienci indywidualni mogą skorzystać z benefitów programu lojalnościowego DOM, natomiast fachowcy i profesjonaliści z programu PRO.

14 tys. mkw. powierzchni sprzedaży w nowym Leroy Merlin Olsztyn

Zespół ponad 170 pracowników sklepu doradzi klientom w doborze odpowiedniego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb i realizowanego projektu. W ramach nowoczesnych narzędzi pracy, każdy pracownik korzysta ze służbowego smartfonu z dostępem do aplikacji przyspieszających obsługę klientów. Ze służbowego smartfonu pracownicy mogą korzystać także w czasie wolnym po pracy.

– Razem z moim zespołem zapraszam na zakupy do naszego sklepu. Zachęcam do zapoznania się z naszą najlepszą ofertą, która została przygotowana w odpowiedzi na lokalne potrzeby mieszkańców Olsztyna oraz okolic. Cieszę się, że Leroy Merlin powstało w Olsztynie, w sercu Warmii i Mazur – komentuje Paweł Skrouba, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Olsztyn.

Na terenie obiektu dostępnych jest 800 miejsc postojowych, zarówno na parkingu zewnętrznym (odkrytym) jak i zadaszonym. Dla klientów sklepu został przygotowany specjalny punkt projektowy, gdzie projektanci Leroy Merlin zaaranżują przestrzeń kuchni i łazienki. Dodatkowo w sklepie dostępna będzie usługa krawiecka oraz dorabiania kluczy. Ułatwieniem dla klientów działu budowlanego jest bezpośredni wjazd na plac materiałów budowlanych, skąd będą mogli łatwo załadować towar do swoich samochodów. Sklep jest także przyjacielem zwierząt i umożliwia wejście na teren obiektu ze swoim pupilem.

Obecnie w Polsce działa 61 sklepów Leroy Merlin w 36 miastach. Firma współpracuje z 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające unikalne, wysokiej jakości produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 60 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl